Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezek fajtatiszta...

Szerintetek ezek fajtatiszta yorkshire terrierek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 25. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
lehet,hogy fajtajellegű de mivel nincs tk-je nem fajtatiszta,..meg ne vedd őket!
2010. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet pontosan megmondani... Ki tudja?! Egyébként úgy néz ki.
2010. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kiváncsi hogy SZERINTETEK fatatiszták, vagy fajtajellegűek-e?
2010. aug. 25. 10:47
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha azok a kiskutyák vannak a képen, akiket árul, akkor szerintem fajtatiszták. Jó nincs tk-jük, de írja is, hogy csak kedvencnek. Ha komolyan érdeklődsz irántuk, hívd fel, menj el nézd meg őket, egy képről nem sok mindent lehet tudni. Beszélgess a gazdikkal, érdeklődj, kérdezősködj, az még ingyen van. És sok minden kiderülhet.
2010. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

beltenyészetes kis korcsok...nem fajtatiszták, mivel tk nincs és kennelnév sincs...


igényes hely=szaporító

2010. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha arra hajtasz, hogy tök mindegy, hogy fajtatiszta-e, csak mások annak lássák, akkor vedd meg őket, mert egy gyakorlatlan szem fajtatisztának nézheti.
2010. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azért az, hogy oltva és féregtelenítve vannak az azért jelent valamit. Tény, hogy nincs törzskönyvük és ezért nem minősülnek fajtatisztának, de az egy dolog.

Annyi különbséget látok más szaporítok között, hogy legalább beoltatta őket.

Amúgy chippeletetve kell átadniuk és neked csak a regisztrációt kell a neved re átíratni.

Egyébként kinézetre fajtatiszták, de ez nem jelent semmit.

2010. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát..kicsit hosszúkás a fejük,ami egy yorkinál nemnagyon szokott::O

egy tanács:

csak tenyésztőtől vegyél.nincs garancia arra hogy ezek fajtiszták

2010. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát fajtatisztának tűnik, de mi van, ha 6-7 hónapos korában derül ki, hogy mégsem az, mivel túl nagyra kezd nőni, mondjuk már 5-6 kg-os a kiskutya. :S A törzsköny és a szerződés ezért fontos, hogy ne tudjanak átverni. Amúgy ilyen pici kutyusok, nekem fajtatisztának tűnnek, de én nem kockáztatnék a helyedben.
2010. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már elvitték őket fehívtam :(
2010. aug. 25. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!