Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavák mellé törpe tacskót...

Csivavák mellé törpe tacskót vagy mopszot javasolnátok inkább?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
tacsit, mopszot elvből nem választanék
2021. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Tacskó. Mert puha és imádnivaló a stílusa. Viszont SOHA ne lépcsőztest.
2021. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Igazabol tokmindegy, a lenyeg, hogy ne szaporitotol vasarolj. Mopszot en se vennek, de ez en vagyok, nem kell megkovezni szerintem azt, akinek tetszik a fajta, csak jo helyrol legyen.

Torpe tacsko meg szapis baromsag, kerlek ne tamogasd oket.

2021. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem szeretem a tacskókat.Sem jellemre sem kinézetre.

A mopsz se egy Mona Lisa,de jobban tetszik.Így ha csak kinézet a lényeg biztos hogy mopszot választanék.

2021. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

A mopsz nem elég hogy bizarr, állatkínzás hogy létezik. Keress rá milyen pl egy mopsz koponyája, aztán a brachycephalia-ra emberben. Kisgyereken egyből nem aranyos, mi? Azért már nem fizetnél külön hogy ilyen legyen a gyereked.

A tacskó is egészségtelen, és szintén bizarr, de még mindig jobb.

2021. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Mindkettő tökéletes, a tacsi aktívabb, pattogósabb, szereti jelezni a történéseket(ugat) és kicsit talán önfejűbb. A mopsz nyugodtabb és figyelni kell, hogy ne pörgesse túl magát a melegben.


Mindkettőt érdemes jó helyről venni, ahogy már írták. A törpe tacsi egyáltalán nem szaporítós kitalált fajta, FCI által elismert, patkányozásra, egerek ellen illetve nyúlvadászatra lett kitenyésztve.

2021. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
szerintem ott rotottad el h lett csivavád,sokkal jobb lett volna ha alapból mopsz+tacskót választasz,de mindenesetre azért tartsd meg a csivavákat,ők is cukik(valaki szerint)
2021. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerint a csivava közeli rokonságban állhat egy gülü szemű, idegbeteg patkánnyal. De hát ízlések meg az ízléstelenek.
2021. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom mi baja mindenkinek a csivavával.

Ugyan olyan fajta mint bármelyik másik.Ha jó helyről veszed és neveled rendesen (ezt is kell nevelni mindenki ott rontja el,hogy mivel nagyon kicsi rá vannak hagyva a rossz tulajdonságok mondván hogy úgysem tud senkinek ártani vele..aztán meg hozzá se lehet érni mert harapja a kezed) akkor teljes mértékben ugyan olyan lesz mint egy nagy kutya.Kicsi testben :D


Ugyan úgy lehet neki trükköket és parancsokat tanítani,nem órákig de ugyan úgy kiviheted egy 15-30 perc aktívabb sportra,bármit csinálhatsz vele..társasági kutya :D

2021. jún. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!