Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan reagálnak a kutyák az...

Hogyan reagálnak a kutyák az emberi pukiszagra?

Figyelt kérdés
Érdekli őket egyáltalán?

2021. jún. 8. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy az illető mit evett és ebből adódóan mennyire szagos a bélszél.
2021. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
ettől a kérdéstől az egyik szemem sir a másikat meg kilőtte a Gyurcsány
2021. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Orron kell fingani, es rogebst kiderul!😏
2021. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
A macskát szoktam tesztelni. Ha kap egy jó ropogósat, attól felugrik. Ha pedig jó kávéfos illatanyagú, akkor még az orra is jár, de nem mozdul onnan. Büszke.
2021. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Elkezdik elemezni, hogy kiderítsék, vajon mit evett a gazdi.
2021. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer a cicám orrára pukiztam semmit nem reagált sócsak szimatolt érdeklődően
2021. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ.. ha direkt csinálod, nem kizárt hogy kivárja míg elalszol, és szándékosan az arcodba fingik ő is. Volt rá példa, akkor is ha nem szándékosan csináltam. Káposztás volt a vacsi, a macska meg bújt mellém aludni a takaró alá- és mit szépítsem, eregettem a galambocskákat. Másnap arra keltem hogy a képembe dugta a macska a fenekét, és és úgy fingott egy isteneset... Tuti nem véletlen volt. Csak megtorolta az előző "támadást". Kutyáról nem tudok nyilatkozni, csak macskám van.
2021. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Régebben hullámos papagájom volt, az rikácsolt ha büdös volt a szobában és addig nem hagyta abba ameddig ki nem volt szellőztetve. A szúrós fingszagot utálta a legjobban.

A kutyám - szuka, törpeuszkár - ki nem állta a fingszagot. Kimenekült a szobából és ha megérezte mindig felhúzta az ínyét, de nem morgott, csak "fintorgott".

Amúgy tök mindegy volt neki ki fingott. Kényes kis szuka volt, 1 napra elkerült ha pingvineregetés volt napirenden.

2021. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
😂😂😂😂
2021. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém előszeretettel beleszagol, ha van rá lehetősége.
2021. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!