Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elviselné szerintetek?

Elviselné szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 6 éves Rottweilerem (szuka) és nagyon szeretnék kismacskát de nem tudom hogy elviselné-e volt egy másik kutyánk ő meghalt rajta kívül nem viselt el más állatot ti mit gondoltok?

2021. jún. 8. 18:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Ne kockáztass
41 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Inkább lehet nem is kockáztatom
2021. jún. 8. 18:30
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
"...rajta kívül nem viselt el más állatot" Ez alapján, szerintem ne. Esetleg, úgy ha a kutyus kinti a cica meg benti.
2021. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Én olvastam olyat, hogy menhelyre lehet vinni már meglévő állatot is ismerkedni. Szerintem hívj fel egy menhelyet, beszéld meg velük mi a helyzet és utána ha engedik, akkor vidd el a kutyát is ismerkedni, hogyan viszonyulna a többi állathoz. Nyilván más az otthoni környezet, mint az idegen, de egy próbát megér.
2021. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
73%
Egyetértek az utolsó válaszolóval! Vidd csak el egy menhelyre, ha lehetséges, és akkor meglátod hogyan reagál majd.
2021. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Ne kozkaztass,rotirol van szo,raadasul 6 eves. Megoli a macskat mielott “ismerkedesre” kerul a sor.

A haverom rotija nemreg a szomszed baranyat kapta el,nem tudtak megmenteni szegenyt.

2021. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
amióta meghalt a másik kutyánk nyugisabb nem érdeklik annyira mint régen azért gondolkodtam hogy lehet ideje lesz múltkor rajta aludt a szomszéd macskája és nem bántotta sőt nyalogadták egymás fejét
2021. jún. 22. 12:28
 7/10 A kérdező kommentje:
3/4-es válaszoló köszönöm
2021. jún. 22. 12:29
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló a miénk is széttépte a szomszédunk csirkéjét és amikor elmentem boltba átbújt a kerítés alatt a szomszéd kutya hát nem lett jó vége meghalt macskát is tépték szét de ketten amióta egyedül van mint ahogy írtam teljesen megváltozott természetre nyugisabb idősebb már nem is futkározik nem ugat mint régen nem játszik annyit mint akkoriba ezért gondolkodtam el hogy meglehetne probálni
2021. jún. 22. 12:34
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem inkább ne kockáztass
2021. jún. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tehát köszönöm a válaszokat 24.-én az unokatestvérem át hozta a cicáját és még néztük hogy viselkedik nem bántotta sőt csóválta a farkát ugatni se ugatot ezért eldöntöttem hogy hozok egy kiscicát 1.-én hoztam egy cicát és nem bántotta sőt aznap délután nyalogatta a kutyánk a cicát és együtt elaludtak a kutyánk védi a cicát lehet azt hiszi a kölyke nem tudom de nagyon jól kijöttek eddig remélem így is marad és mégegyszer köszönöm a válaszokat további szépnapot mindenkinek :)
2021. júl. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!