Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet kutyát leszoktatni...

Hogy lehet kutyát leszoktatni arról, hogy felügyelet nélkül se vadásszon le semmit?

Figyelt kérdés

Már a második sündisznót kapta el:(

Nem bírja a lelkem.


2021. jún. 9. 03:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! Igazából hirtelen felindulásból tettem fel a kérdést, sajnos tisztában vagyok vele, hogy esélytelen kinevelni belőle. Rottweiler egyébként, szóval az őrző-védő ösztön okán teszi.. Előfordult már, hogy akkor akart megfogni egyet, amikor jelen voltam, nem tett kárt benne és első szóra útjára engedte. Plusz csak a kertünkben viselkedik így, jártunk suliba, rendszeresen sétálunk, kirándulunk, jócskán találkozunk más állatokkal és soha nem volt probléma.

Néha kint aludt egész éjjel, de ezt most megszüntetem és nem is engedem ki egyedül este egy percre sem, ez az egyetlen megoldás.

2021. jún. 9. 14:53
 12/16 A kérdező kommentje:

Ja, és hozzá kell tennem, hogy ez a két eset is főként az én hibám volt igazából. Ha talál valamit hosszasan ugat és nem engedi, hogy elmenjen. Kvázi jelez. Békákkal is rendszeresen ez van és rengeteg akad🤦🏼‍♀️

Valamennyire ugyan hallottam is az ugatást, de nem ébredtem fel rá teljesen.

2021. jún. 9. 15:08
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen itt a gyakorin mindenkinek rendorkutya szintű fegyelemmel rendelkezo kutyaja van. Itt a kutyanak egy gondolata se lehet, hiszen a gazda meg azt is megtudja neki tanitani/mondani hogy mikor lelegezzen. :)


Sajnos egy rotitol tényleg ne vard el, nagyon max megtilthatod ha ott vagy mellette, de nincs az a jol nevelt kutya ami nem ugrik valamire ami este zorog a bokorban. Az hogy nem hagyod kint egy jo megoldás.

2021. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

9esről nekem is ez jutott eszembe. Aztán valójában egy plüss kutyája van maximum. 🤷🏼‍♀️


Nagyon ritkán hagytam kint emiatt, de főként nyaranta alig lehet bekönyörögni és megesett rajta a szívem. De ezentúl nem fog, esetleg egy órát pluszban inkább kint leszek vele.

2021. jún. 9. 15:34
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

A sun preda. Enyem is halomra oli oket. Sajnos. Sehogy nem tudtam leszoktatni. A baratnom kutyaja meg a hodokat oli halomra.


Nagyon sajnalom a sunoket. De semmilyen modszer nem jott be.

Mivel dolgozom ejjel nappal,toredek penzert a natha hisztinek koszonhetoen,igy nics ra keret se ido se energia a kutyasulira.

2021. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha roti akkor pláne figyelj oda VIDDsokat emberek közé !!!!!!!!!!!!!!

De simogatás nuku Kizárolag csak a rokonság és barátok

Ha sünit megfogja picit legyints az orrára FUUUUJJJ Mit csinálsz !!

2021. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!