Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon rossz a spiccem, mit...

Nagyon rossz a spiccem, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon- nagyon rossz a német közép spiccem!10hónapos,és usb kábeleket rág szét,ágynemű huzatot,róka bundát,a falat bontja,és ezt mind reggelre...Eszi a kaksit is,és hiába szólok rá,hetek óta ezt csinálja.Ha jön valaki akkor, mint akit puskából lőttek ki és rohan neki az ember lábának.Az is elég,hogyha tesóm csak benyit a szobámba.Azt tom,h a spiccek ugatósak,de amit éjszaka csinál.Hiába nevelem kiskora óta,semmit sem ér.Mit csináljak?
2010. aug. 25. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szrintem vidd el kutyasuliba az legtöbbszörs segít
2010. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
jaja, csak az iskola a megoldás
2010. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cerberos kutyasuliban kifejezetten nehezen kezelhető kutyákkal foglalkoznak. esetleg nézz szét a honlapjukon, ott is írnak okosságokat.
2010. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kutyasuli, az ott megtanult dolgokat otthon is tudod alkalmazni. Amúgy az én kutyám a saját kakiját ette kiskorában.. Elég undorító szokás:D. Persze mindig rászóltam, de nem nagyon segített. Az állatorvost is kérdeztem, azt mondta kinövi, szerencsére igaza lett.
2010. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne vegyél rókabundát és meg van oldva. műszörme
2010. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát már szét van tépve,meg amúgy amit a földön talál azt tépi szét éjszaka.Egyébként veszem neki a kutya csontokat.Nappal,mint az angyal olyan :P kis sunyi :)
2010. aug. 25. 17:14
 7/9 Norczy ***** válasza:
lehet hogy egy esti jó alapos lefárasztós séta is a hasznotokra lehet! Elég pörgős egy fajta, próbáld a kutyasuli mellé ezt is!
2010. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat foglalkozom a kutyussal,mindene megvan,csomó játék,csont,jutalom falat,játszok vele mindig,napközben le sem lehet vakarni,együtt alszunk,megyek vele sétálni,lehet hogy pont ez a baj,h el van kényesztetve.... :)
2010. aug. 25. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ezt csinálja a spiccem és kutyasuliba fogom járatni mert kábelt ugyan nem rág de mindenkit meg ugat.

2012. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!