Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban élők! Hányszor...

Panelban élők! Hányszor viszitek le a kutyátokat egy nap és hánykor? Szerintetek szobatiszta lesz a kutyám?

Figyelt kérdés
Szóval most kertes házban élünk és van egy shi tzu kiskutyám. (2éves,fiú). Benti és szobatiszta,viszont nem tudom hogyha elköltözünk panelba akkor tudni fog majd jelezni,hogy ki kell mennie? Hogy szoktassam rá hogy milyen időrendenként viszem ki? Az egész szobatisztaságot újra kell majd tanítanom neki? Itthon eddig akkor ment ki az udvarra amikor akart.
2021. jún. 10. 13:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Én rugalmasan állok a sétákhoz, időjárástól is függ, meg hogy munkanap van-e vagy nem. Nyáron pl. minél inkább kitolom a hűvösebb napszakokra a melegebb napokon, de pl. nyaralni vízparthoz megyünk, jön a kutya is, és ott tudok vele strandolni, a pandémia miatt pár hónapot otthonról dolgoztam, de újra be kell járnunk, nem szoktattam át, míg otthon voltam, mert akkor meg bajlódhattam volna a visszaszoktatással, mikor már újra be kell járni, amikor kirándulósabb idő van, akkor többet vagyunk kint szabadnapokon, én is igénylem, a kutya is jobban élvezi olyankor a kintlétet, nyáron inkább hűsöl, esőben elázni utál. Van a lakásban kutya WC, ha akarja, tudja használni, de nem szokta, viszont nem baj, ha van, nem egy nagy kiadás, nekem megnyugtató, hogy el tudja végezni a dolgát, ha úgy alakul, sajnos a munkahelyek többsége nem rugalmas, nem kutyabarát.
2021. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

05:00-06:00

09:40-10:00

13:40-14:00

17:40-18:00

22:00-23:00

2021. jún. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

3x sétálunk egy nap.reggel 6 (munka előtt),délután 4 (ekkor érek haza),és este 10-kor.


Most,hogy nyár van és nagy hőség a 4 órai az eü séta kb csak végig megyünk az épületsor körül,10-kor megyek vele a parkba kb éjfélig.

Ő se bírja a meleget és én sem.Passzolunk..:D

2021. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

Tök jó, hogy a felelősségteljes gazdákat lepontozzátok, de aki napi 10 órákat kínozza a kutyáját, azt meg fel.

Az én kutyám is 5* van lent egy nap, mint a 12-es válaszolóé.

Most jön az, hogy biztos nem dolgozok, de tudod vannak családtagok, barátok, szomszédok, akik szintén állatszerető emberek és van közülük, akik más munkarendben dolgoznak, mint én, ezért meg tudjuk beszélni, mint a normális felnőtt emberek, hogy ekkor és ekkor vigye le egy eü sétára a négylábú kis barátunkat.

De Ti inkább elítélitek ezt és inkább kínozzátok naphosszat, éveken át.

Grat, az ilyen buta, felelőtlen embereknek, szívből sajnálom az állataikat.

2021. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
#14, nagyon szenved a kutyánk valóban. Nem mindenkinek van állatszerető családtagja és vannak egyedülélők is. Kutyáimat én keltem 9 óra alvás után, hogy azért mostmár le kéne menni. Szomszédnak meg még véletlenül sem adnám oda a kutyáimat :D
2021. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
14-es biztos jobb helye lenne a sok mentett kutyának a menhelyen egy szűk kis kennelben, mint akár egyedül élő dolgozó gazdi mellett. 😄 Nekem is mentett kutyám van, és ilyen melegben, mint most, hűsöl inkább bent, mint hogy kint sétáljon, ha kint is vagyunk, keresi az árnyékot és fekszik le...
2021. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte surun vidd le elso egy hetben kb 3 orankent. Csak azert hogy atalljon. Aztan szepen fokozatoaan a kozti setakat elhagyod es marad a 3 vagy 4 fix seta ami szeptemberben is maradna.



En reggel 7:40korul viszem le oket ha a nagyobbik jon velem akkor 10 perces a seta. Ha itthon marad akkor 30 perces.


Delutan 17-18 ora fele mikor haza erek akkor van egy 1 oras seta,jatek. Este 23 orakor meg 15 perc.

2021. jún. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha szobatiszta, biztos jelezni fog ha le akar menni.

Nalunk igy neznek ki a setak kb most nyaron.

7.30-7.45

12.30-12.45

17.30-17.45

19.30-20.30

22.30-22.45

2021. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!