Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes kiskutya rammorog,...

10 hetes kiskutya rammorog, megharap?

Figyelt kérdés

ma hoztam, eddig nem volt vele gond. most viszont odament a keriteshez, elakartam huzni onnan, es ram morgott, illetve ha nem kapom el a kezem megharapott volna. fajtatiszta kangal

a kutyasulin kivul mit lehetne tenni, hogy ez ne ismetlodjon meg?


2021. jún. 13. 10:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
18%

Olvasd el figyelmesen az 5-os valaszt es felejtsd el a tobbit. Valamint felejtsd el a kutyasulit is!

Ha talalsz valakit magyarorszagon aki kangal vagy kaj kutyakkal foglalkozik tole kerj tanacsot. Ezek nem az atlag kutyakkal talalnak,teljesen maskent mukodnek.

Az a bunko pedig aki belinkelte a kerdesemet olvassa el figyelmesebben!!! Az a kerdes egy felos kutyarol szolt es velemenyt kertem,hogy erdemes vagy nem foglalkozni vele,nem a neveleshez kertem tanacsot ne tessek felreerteni. 20 eve kutyazok es ebbol az utobbi kilenc ev kaj es kangal. Ha ezeket a fifike kutyatartokat kerdezed akik panelbe tartjak a fifike kutyajukat akkor a kangalod ha felno szo szerint meg fog olni teged. Nem jatekkutya,nagyon kemenyen es kovetkezetesen kell nevelni mert mindig beprobalkozik,hogy atvegye a falkavezerseget. Ha ugy latod,hogy felos vagy agressziv akkor add el vagy ajandekozd el valakinek. A kangal kiegyensulyozott es nyugodt kutya kell legyen! Kangal vagy KAJ ha gyenge idegzetu attol meg kell szabadulni hodd el nekem.

Fifiketartok lepontozhattok nyugodtan de te kedves kerdezo halgass ram ha nem szeretnel egy okyan gyilkologepet amit nem tudsz kontrolalni!

2021. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó a kérdésednél azt írtad, hogy több mint 30 éves kutyázol. Most már csak 20. Lesz ebből kevesebb is :D

Bár a hozzáértésed alapján azon is csodálkozom hogy egyáltalán volt már kutyád és mindketten túléltétek.

2021. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
5%

12-es te bunko, tobb mint harminc eve van kutyam de aktivan kb tobb mint 30 eve,ebbol csibeszeles,viadal stb. De nem ertem miert kell nekem magyarazkodnom ilyen kis pocsoknek es mi koze ennek a kerdeshez,ha nem tudod a valaszt mert meg eloben nem lattal kangalt akkor pofadat befogod es nem trollkodsz itten!

Kerdezo neked meg annyit,hogy a kangalt nem 10 hetesen kellett volna elhoznod,10 hetesen mar egy minimalis kapcsolatod kell legyen vele mert ilyenkor mar kezd beprobalkozni es ezt ugy 2-3 eves koraig rendszeresen megprobalja ha nem helyesen neveled. Vannak jo valaszok itten olvasd el,ha szeretned irj privatban es szivesen segitek. Valaki irta hogy foldre tepered vagy belecsipsz az oldalaba ilyenkor,nagyon hasznos tanacs,probald meg mindenkepp de legyel hatarozott,lassa a kutya,hogy ha pofazik akar az eletebe kerulhet,ez kell lejojjon neki a fenyitesbol maskepp teged fog szetszedni nagykoraban

2021. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
96%

Kerdezo konyorgom privatban ne irj ennek a rudyv-nek, barkinek, csak neki ne! A kommentjeit is hagyd figyelmen kivul, latszik rajta, hogy fingja nincs a temarol.

Egyebkent majd ha a kutyus megkapta az osszes oltasat, mehettek oviba, aztan meg ha nagyobb lesz, suliba is. Mindenkeppen menjetek, ne ezen akarj sporolni, ha mar kemenyebb kutyat vettel magadhoz (valoszinuleg) nem sok kutyas multtal.

Koszi :D

2021. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%

Kutyasulihoz még kicsi, kutyaovi viszont jót tenne, az pont arról szól, hogy megtanulnak szépen játszani, plusz le is fárad. Teljesen normális amúgy ez egy ennyi idős kölyöktől, de természetesen nem kell ráhagyni, jelezni kell neki, hogy nem szabad, hogy fájdalmat okoz.

Egyébként miért pont kangalt választottál?

2021. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
23%

15 egyebkent te lattal mar kangalt?

Mert a valaszodbol nem az jon le

2021. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes kiskutyáról van szó, mesélj.
2021. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%
#13 viadal? Te mi a f*!#ról beszélsz?
2021. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

18 mit nem ertessz?

Amugy ha mar kangal temaba ugattok bele... Tudjatok,hogy a torokok hogyan valasztjak ki a legjobb kanokat akikkel majd paroztatnak? Ugy tunik nem :)


[link]

2021. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy féreg vagy, vagy szájhős.
2021. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!