Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes kiskutya rammorog,...

10 hetes kiskutya rammorog, megharap?

Figyelt kérdés

ma hoztam, eddig nem volt vele gond. most viszont odament a keriteshez, elakartam huzni onnan, es ram morgott, illetve ha nem kapom el a kezem megharapott volna. fajtatiszta kangal

a kutyasulin kivul mit lehetne tenni, hogy ez ne ismetlodjon meg?


2021. jún. 13. 10:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Na ezt most en nem ertem ITGay
2021. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Rudy te kicsit túlmisztfikálod ezt a fajtát. A kangal véletlenül sem egy vadállat,másrészről kiváló családi kutya lehet belőle, szóval állj le kérlek, és ne ajánlgass már olyat, hogy alpha rollt nyomjon valaki egy kangallal, mert egy kölyköt még letepersz, de egy 80 kg-os kutyát, akit eddig is rosszul neveltél, nem fogsz.
2021. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
8%
22 Ha nem lenne kivalo csaladi kutya a kangal vagy a KAJ akkor nem tartanek ilyen kutyat mivel van egy 6 eves kisfiam. Es igen,epp errol beszeltem en is,ha figyelmesen elolvasod a valaszaimat akkor talan rajossz,mert en tudom mire kepes egy ilyen kutya. A kajom nem volt 80 kg “csak” 72 ,imadta a kisfiamat,nagyon kedvesen viselkedett az ismerosokkel es a csaladtagokkal de ha beindult pl egy idegen kutyat meglatva akkor nem volt egyszeru lealitani. Ezert nem ajanlom a kangalt sem barkinek es ezert mondtam hogy ezek gyilkologepek akiket kell tudni kontrolalni! Kangalnal nem opcio a fifikenek valo kutyaiskola sem a puhapocsu gazdi aki internetrol tanul kutyat nevelni!
2021. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%

Ehhez képest te a gyakoriról akarrad megtudni hogyan neveld a kangalodat.

Az a ciki, hogy itt fontoskodsz meg közbelyeket puffogtatsz, szakértőnek érezve magad... és hiába mondjuk kórusban, nem érted és csak mondod és mondod.

2021. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
12%

26 ha ugy erzed,hogy ertessz a kutyakhoz akkor szivesen elbeszelgetek veled de eddig nem bizonyitottad semmivel csak probalsz engem megcafolni.

Ha nem igy van akkor irj privatba ha ugy latom erdemes veled beszelgetni talan meg hasznos tippeket is adunk egymasnak es megosztjuk a tapasztalatainkat.

2021. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Rudy, igen, vannak olyan fajták, amiknél nagyon következetesnek kell lenni már kezdetben is, de én a 10 hetes kiskutyához (mert attól, hogy kangal, 10 hetesen ő még kiskutya, baba) kutyaovit ajánlottam a kérdezőnek, nem kutyasulit, a kutyaovinak más a célja, funkciója, és mindenképpen hasznos. Az is jó, hogy 10 hetes korig az anyja mellett lehetett a kölyök, ebből semmi hátránya nem lesz a kérdezőnek. 8 hetes kor előtt el sem hozhatta volna. Az én mentett kutyám mindössze 9kg, de van egy sharpei haverja, aki még kölyökkorban került ide, nagyjából ugyanakkor, amikor az enyém hozzám, akkor még egy méret volt a két kutya, és egyből jó haverok lettek. Jót tett a sharpeinek, hogy pici korában az enyémmel tudott játszani, volt, amit csak az én kutyám engedett neki (a másik gazdi szerint), de közben fegyelmezte is az enyém, mikor a sharpei messzire ment. Ma már csak a jelentős méretbeli és súlykülönbség miatt nem játszanak együtt, de megismerik egymást.
2021. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
10%
Ok,ez mind logikus amit irtal de ne feledd,hogy a kangal az mar 10 hetesen is kangal,mas mint a tobbi kutyak. Biztos vagyok benne es ezt talan a kerdezo meg tudja erosiyeni,hogy nem jatekosan harapott oda hanem komolyan gondolta.
2021. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogyan a tacskó is tacskó már 10 hetesen is, meg a komondor is komondor, meg a sharpei is sharpei, meg a pitbull is pitbull, meg az amstaff is amstaff... stb. Értem, mit akarsz mondani, a sharpei sem egy öleb, őt is határozottan kell fogni, pont ezért írtam le a mi példánkat. Szóval a kutyaovi továbbra sem hülyeség, fontos szocializáció lehet, ha van rá lehetőség (hozzám felnőttként került a kutyám, így nálunk ez kimaradt). Természetesen nem helyettesíti a gazdi feladatát, a nevelés többi részét, de nem elhanyagolható az előnye. Más, hasonló korú kutyák között lehet ellenőrzött körülmények között, amire lehet, hogy otthon vagy a környéken séták alkalmával nincs lehetőség.
2021. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
33%

Ha 10 hetesen igy viselkedik, abban nem latok semmi problemat - jelenleg a kiskutya a 'vadoc' korszakat eli :)

Majd ha 3 evesen fordul veled szembe, akkor leszel igazi bajban.


De nem kell ettol tartani, foglalkozni kell a kutyaval, tanitani-nevelni es majd leszokik a gyerekes hulyesegeirol.

2021. jún. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Most komolyan, kérdező, ha ennyire buta vagy és ennyire sem értesz a kutyákhoz, mi a büdös fenének kellett egy kangal?

Vidd vissza oda, ahonnan elhoztad. Mindenkinek az lesz a legjobb. A kutyának főleg...

2021. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!