Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használt valaki stresszoldó...

Használt valaki stresszoldó készítményt a kutyusával? És segített neki?

Figyelt kérdés
Örökbe fogadtunk pár hete egy 5 éves kutyust. Mivel terhes vagyok a nap java részét itthon tudom tölteni vele, de nekem is vannak elintézni valóim, amikor 1-2 órára elmegyek itthonról. Eleinte azt hittük majd jobb lesz, de egyre kevésbé bírja azt az 1-2 órát. Sír, vonyít ugat és mindent szét szed. Ajánlották a Relaxa Bits stresszoldó tablettát kutyáknak, valaki tapasztalat, hogy ez segít-e valamit? Vagy valami tanács hát ha bevállik.

2021. jún. 14. 22:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Majd magadat is nyugtatozd le ahelyett,h elmenj setalni vag bicajozni vagy h talalkoznal a barataiddal. Mert a kutyanak se akarod ezeket megadni.
2021. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az utolsótól kérdezem. Te nem tudsz olvasni?? Kérlek értelmezd át újra amit írtam. Mert konkrétan kijelentettem, hogy nem szeretném nyugtatózni!!! És mivel tapasztalatlan vagyok idősebb kutya átnevelésében segítséget kértem. De az nem segítség, hogy szöveg értelmezésére képtelen emberek írogatnak, hogy nyugtatózd le magadat is. Aki pedig segített annak köszönöm szépen! Próbálkozunk remélem összeszedi magát. Elvégre a gazdija is meghalt utána más vigyázott rá. De már sokat elértünk hiszen már nem fél, egész szépen használja a pórázt is. Már csak az egyedül maradás ami nehézkes.
2021. jún. 21. 13:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!