Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvaszt lehet kinti-benti...

Kuvaszt lehet kinti-benti kutyaként tartani?

Figyelt kérdés
Éjszakai bent alvással? Előszobában fekhelyen/szőnyegen lenne a helye.

2021. jún. 16. 11:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
10-es tokeletesen igazad van,egyetertek mert ez igy van de keszulj fel,a sok fifikekutuas le fog pontozni :)))
2021. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
Fifike vagy te már.
2021. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15%

12 mire alapozod a hasznos valaszodat? Van logikus magyarazatod?

Amiert te azt gondolod,hogy a kutyanak bent a helye ez nem biztos ugy van,foleg nem egy nagytestu pasztorkutya eseteben.

2021. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
Senki nem mondta,hogy bent a helye.Mindenki egyhangúan azt mondta,hogy kintre való kutya,de jó ha van lehetősége valahová bemenni.Ha esik,fúj a szél,szakad a hó a kutya se fog kint szobrozni.Ezeknek meg kb egy kisebb lakás méretű kutyaház kell vagy egy nagyon pacek kennel ami ugye nem olcsó...:D
2021. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan 14 igy van de meglatod teged is lepontoznak:)

Rajottem valamire, ez a pontozas forditva mukodik. Az esszeru valaszok piros,az oriasi okorsegek zoldel vannak “jelolve”

2021. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Én azért nem szeretem az ilyen "a kutyának kint a helye" dogmakat mert akik ehhez ragaszkodnak csak a kutya fizikai igényeit nézik hogy "oh hát nem fázik az kint". Igen, az én huskym is ellene kint. Itt nem is erről van szó. Hanem a gazdi kozelsegerol, tarsasagarol. Persze minden kutya más, de ha az enyém pont olyan aki igényli hogy ott legyen a közelemben akkor miért ne engedjem be éjszakara?
2021. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A nem engedem be és a nem jön be közt van egy nagy különbség.
2021. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Nekem a Kuvasz, nagyrészt kint van, de ha be akar jönni, akkor megvan a lehetősége. Van, hogy egész nap bent alszik, de estére mindig kikéredzkedik :D

Ha éjszakára is bent akarnám tartani, tuti megtanítanám neki, hogy valami kultúrált módon jelezze, hogy ki akar menni, mert nagyon nem jó arra ébredni ikor egy felnőtt Kuvasz úgy gondolja, hogy őrizni kell... XDDDD

2021. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!