Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám kényelmetlenebb /...

Ha a kutyám kényelmetlenebb / szokatlanabb pozícióban van, ki tudom tapintani a gerincét. Ez normális?

Figyelt kérdés
Csak most tűnt fel, eddig nem éreztem, vagy csak elkerülte a figyelmemet. 2 éves staffi.
2021. jún. 18. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha normális pozícióban van és akkor is ki tudod tapintani az se gond, amíg nem látszódik.
2021. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoktam látni kitüremkedni, de csak akkor, ha furán fekszik.
2021. jún. 18. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tudod kitapintani a gerincét, akkor ott már jó vastag zsír van.
2021. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
OMG, Jézus ereje.
2021. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként nem érzed a kutyád gerincét, ha megsimogatod? Akkor vagy komoly rendellenessége van, vagy zsírdisznóvá hizlaltad.
2021. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5# De, érzem, csak nem olyan durván, mint amikor “furcsán” fekszik.


Nem értem, miért akkora probléma egyeseknek, hogy felteszek egy kérdést. Féltem a kutyámat, mert csak ő van nekem.

2021. jún. 18. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi az, hogy "furán" fekszik? Mert már harmadszor írod le, de meg nem magyarázod.
2021. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Enyemnek a bordai latszanak enyhen,rendszeresen sportolunk meg bsrfozunk. A gerincet nem erzem,mert benotte az izom…


Ugyh Kerdezo,a melyizomzatat fejleszd : kotelhuzas,birkozas,sulyhuzas,lejton felfele menes.(pl kirandulas vagy barhol,ahol kb 60 fokos dolesszog van.


A staffi nem kertidisz. Gyurd ki rendesen .

2021. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!