Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a 10hetes...

Hogy szoktassam le a 10hetes kutyusomat a felmosó megtámadásáról?

Figyelt kérdés
A kutya bepisil/kakil, felmosok, és életcélja, hogy szétrágja a felmosót. Nagyon aranyos, de jó lenne leszoktatni róla. Próbáltam szigorúan nézni rá, kiabálni vele, rácsaptam a fenekére/rákoppintottwm az orrára, adtam neki kaját miközben felmostam, de bekajálja majd folytatja. Valami tipp esetleg?

2021. jún. 19. 17:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Ezek a jó nevelési módszerek,anyám borogass.



Egyik debil morog a kutyára,másik csapkodja,harmadik ijesztgeti.

Senki nem állt itt sorban az ész osztásnál.De a kutya nevelésnél se.

Végül is célra vezetőnek célra vezető volt de könyörgöm..ne égessetek már ki.

🤦

2021. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
20-as ugy latom tanulhatnank mi is toled, a hozzaszolasodbol kiderul,hogy kn Cesar Milan szinten ertessz a kutyakhoz. Valami kezzelfoghato tanacs?
2021. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, az okoskodás, ítélkezés a legegyszerűbb, meg h “menj kutyasuliba”. Aki értelmes tanácsot adott azoknak köszönöm!
2021. jún. 19. 23:09
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Bocsáss meg kérdező, de ha egy ennyire babakutyát sem tudsz gátolni és leállítani, hatalmas gondok lesznek még ott! Ha már most sem megy a nevelés, nem tudod mikor és hogyan reagálj, igenis nagyon hamar kezdj el kutyasuliba járni!
2021. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Aki nem a kérdésre válaszol, automatikusan kapja az x-et és ignorálom azt amit ír, bármi legyen is az.
2021. jún. 20. 00:15
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Miert is nem jatszhat egy kiskutya a felmosoval? Szerintem ez tok elfogadhato egy kolyok kutyatol. Nem az errol leszoktatastol lesz jolnevelt egy kutya.


Kiskutyat hagyni kell kolyoknek lenni, jatszani is kell vele hiszen abbol is sokat tanul (nem feltetlenul fegyelmet).

2021. jún. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!