Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csaladom jogosan szologat...

A csaladom jogosan szologat be amiatt, hogy 5 kutyam van?

Figyelt kérdés

kozuluk 2 menhelyi kutya, 3 utcarol befogadott (testverek, egy dobozban talaltam oket mikor picik voltak). - 3 tacsko meretu, 1 kozepes es egy nagy.

mamammal lakom, kb 1 ev mulva koltozok el. az osszes kutyanak en fizetem a kajajat, oltasat, mindenet. csaladomnak semmit sem kell beleadniuk, nem is kellett.

kart nem tesznek sehol sem, es tenyleg jok, nincs veluk gond.

ennek ellenere folyton megkapom, hogy minek nekem ennyi kutya, miert nem adom be oket menhelyre vagy dobom ki oket az utcara.. minek kell nekem "kutyafarm" . novereim, nekik a barataik, apam, mamam , neki a testverei es a szuleik, vagyis konkretan az egesz csalad ezzel traktal..

a pici 3 kutyaval jatszom, az egyik nagyon oreg, o elfarad gyorsan, a masik kettot reggel munka elott viszem setalni. a 2 nagyot estefele.

tehat, a kerdesem az lenne, hogy jogosan csesztetnek ezert vagy sem?

20/L


2021. jún. 19. 20:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
Bírom, hogy támadják azt aki próbál segíteni az állatokon és nem hagyja kínok közt az utcán elpusztulni vagy adja menhelyre ahol így túlzsufoltság van, de hát sajnos ilyen ez a magyar tarsadalom; muszály lehúzni a másikat ha eltér a vélemény 🙏🏻🤦🏻‍♀️🙄
2021. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem az a baj,hogy megmenti őket,hanem az,hogy ennyit ment meg.Nem tudsz mindenen és mindenkin segíteni.És nem is szabad,ha az akár később a saját károdra fog menni ahogy írták is.
2021. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
63%
Nekunk 3 kistestu van, nem el velunk egy csaladtag sem, megis fraszt kapnak a "falkatol", foleg hogy bentiek es felmehetnek az agyra is.
2021. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%

13

Én értem, hogy mindenki azon van ki, hogy jaj miből mert 20 évesen még sehol nincs. Mondok valamit de lehet. Honnan tudod így látatlanban milyen körülmények között él? Az hogy 20 éves még nem jelenti, hogy nincs pénze 5 kutyára.

Meg figyelembe kell venni, hogy nem kell drágán tartani egy állatot sem.

Nekünk van 5 macskánk és simán fent tudjuk tartani magunkat mellettük pedig nem vagyunk gazdagok.

2021. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
HA pénze van is rá. De 5 kutyát sétáltati is kell meg mentálisan foglalkozni velük. Ez -2 kutyával sem könnyű nem 5-tel.
2021. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%

20 eves lany vagy... csak ugy kerdezem,talalsz olyan pasit aki szoba all veled az ot kutya mellett?

En szeretem a kutyakat de nem jarnek olyan lannyal akinek ot kutyaja van.

2021. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

nos. koszonom a valaszokat.

van baratom, januar 28.-an voltunk egyutt 1 eve. tudja, hogy mennyi kutyam van, es mondta is tobbszor, hogy ot ez nem zavarja, sot sokszor segiteni is akar anyagilag de visszautasitom. jovore fogunk osszekoltozni, de nem albis lakasba.

es az idomet szivesen toltom a kutyakkal

2021. jún. 19. 21:45
 18/26 anonim ***** válasza:
36%

Kíváncsi leszek akkor is így fog-e segédkezni amikor neki kell besegíteni a kutyákkal.

Elfogadni,hogy van 5 kutyád és velük egy fedél alatt osztozni a nőcin nem ugyan az.De sok sikert.


Ez akkor is sok,igazuk van.De majd rájössz te is.

2021. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22%

Főleg ha lesz gyerek is akár 5 éven belül.Akkor mi lesz? 5 kutya 1 gyerek? Azért ezt nem igazán gondoltad át.Most lehet hogy azt is mondod,hogy nem lesz gyerek ameddig van kutya..és ha mégis?

Mindenki úgy kezdi,hogy jó legyen kutya.Aztan egyszer csak lesz gyerek.

És mégse kell a kutya..főleg nem 5.


De mindegy,nem példálózom.Majd lesz ami lesz.Kitartást.

2021. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
55%
Megkérdezhetem hogy milyen márkájú tápot kapnak?😁
2021. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!