Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csaladom jogosan szologat...

A csaladom jogosan szologat be amiatt, hogy 5 kutyam van?

Figyelt kérdés

kozuluk 2 menhelyi kutya, 3 utcarol befogadott (testverek, egy dobozban talaltam oket mikor picik voltak). - 3 tacsko meretu, 1 kozepes es egy nagy.

mamammal lakom, kb 1 ev mulva koltozok el. az osszes kutyanak en fizetem a kajajat, oltasat, mindenet. csaladomnak semmit sem kell beleadniuk, nem is kellett.

kart nem tesznek sehol sem, es tenyleg jok, nincs veluk gond.

ennek ellenere folyton megkapom, hogy minek nekem ennyi kutya, miert nem adom be oket menhelyre vagy dobom ki oket az utcara.. minek kell nekem "kutyafarm" . novereim, nekik a barataik, apam, mamam , neki a testverei es a szuleik, vagyis konkretan az egesz csalad ezzel traktal..

a pici 3 kutyaval jatszom, az egyik nagyon oreg, o elfarad gyorsan, a masik kettot reggel munka elott viszem setalni. a 2 nagyot estefele.

tehat, a kerdesem az lenne, hogy jogosan csesztetnek ezert vagy sem?

20/L


2021. jún. 19. 20:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

hat nemtudom, nekem egyenlore igy megfelel, baratomnak is. ha lesz gyerek akkor sem okoz problemat a kutyakkal valo foglalkozas. persze ezt igy elore nem tudhatom, de ha esetleg nem lenne setaltatasra idom, akkor baratom atvallalja (mar mondta is, ha nem erek ra kutyatsetaltatni akkor o elviszi - bar ezzel a lehetoseggel probalok nem elni, jobb szeretem oket en vinni)

#20- a harom kicsi brit care adult medium - barany es rizs hypoallergenic -et es a ket nagy brit care adult large - barany es rizs hypoallergenic - tapot kapnak.

2021. jún. 19. 22:30
 22/26 anonim ***** válasza:
60%
Amíg nem kell nekik foglalkozni velük, nem kerül nekik pénzbe, megmukkanni sincs joguk, nem hogy ilyen undorító, gonosz dolgokat mondani. Ne érdekeljenek, nagyon jó ember vagy hogy befogadtad őket, és ahogy látom, szuper életük van veled.
2021. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi rosszindulatú ember van.


Kedves kérdező!

Büszke lehetsz hogy 5 kutyusról gondoskodsz, megmentetted őket az utcáról. 5 életnek boldog életet adsz.


Nekem is volt egy kutyusom, nemrég pusztult el 12 évesen. Az utolsó évben nagyon sok betegségr volt, rengeteget jártunk orvoshoz. De mégis ez volt a legszebb év. Az hogy láttam a szemében hogy hálás hogy meggyógyítatom nagyon jó érzés.


Ha van pénzed 5 kutyusra, miért is ne?

Gondolom jól elvannak együtt, nem unatkoznak, te is foglalkozol velük, jó életük van.


Én örülnék egy ilyen barátnőnek! 😊

Sokat mond egy emberről el az, hogy hogyan bánik az álatokkal.


Sok boldog pillanatot és egészséget kívánok.


20/F

2021. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
26%
Büszke lehetsz rá,hogy másból sem áll az életed csak ürülékszedésből és kutya ellátásból.De tényleg..🙄
2021. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
80%
Jeesszzus mik ezek a kommentek :S igenis büszke lehet!! Megmentett 5 eletet míg más csak szaporit vagy elforditja a fejét...
2021. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
90%

#24-es!!!


Neked miből áll az életed?


Ha van barátja, akkor elég valószínű hogy van másra is ideje.

2021. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!