Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez? Miért kell...

Miért van ez? Miért kell kiherélni a kutyákat? A barátnőmnek van kan kutyája de nem engedi h megizélje a plüsskutyust és sajnálom szegényt még azta szerencsétlen plüsst se elégit heti ki. miért?

Figyelt kérdés
bocs h hosszú lett..de télleg érdekel
2010. aug. 25. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert undi a kukija lolwowxd :D
2010. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz Nadin!xd
2010. aug. 25. 23:25
 3/11 anonim ***** válasza:
gonosz vagy xd am kíváncsi vok a válaszokra
2010. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

és ha egyszer csak a plüsskutyus helyett a barátnődet kívánja meg? XP

komolyra fordítva a szót, a kutyák nem élvezetből csinálják, hanem fajfenntartásból. ilyenkor akár agresszívebb is lehet, jelölgeti a lakásban a területét, meg ilyenek.

2010. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

pont ezért kell kiherélni, hogy ne szenvedjen a hormonjaitól. plusz csökkenti az elszökés esélyét.

kérdezd meg akármelyik állatorvost, az a céljuk, hogy minden olyan kutyát, aki nem tenyésztési céllal van tartva, ivartalanítson.

az lenne az ideális, ha mindenki ivartalaníttatná is, aki nem akarja tenyészteni, mert így kevesebb lenne a gazdátlan kutya.

2010. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Engem is zavarna, többek között emiatt választottam szuka kutyát. Valahogy kínos, amikor ülünk a családdal és a kutya elkezdi d.gni a plüssállatokat és minden tiszta...:D Amúgy nem árt, ha kiherélnek egy kutyát, elég sok előnye van (nem akar elszökni otthonról, az ivartalanított állatok általában tovább élnek, nem fordulnak elő balesetek).
2010. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

23:37

a szuka meg akkor kellemetlen, mikor tüzel :)

mindkét nemnek megvan a hátulütője

2010. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. aug. 25. 23:38
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Én erről beszéltem állatorvossal, mert az én kutyám 4 hónapos és már eléggé aktív a macijával. :) A doki azt mondta, hogy nyugodtan lehet hagyni. Neki ez nem kielégülés v vmi, hanem szükséglet. Én azért is hagyom, mert legalább nem a lábamon gyakorol. Na ha azt veszi célba, akkor majd elbeszélgetek vele.
2010. aug. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi ezen hisztizik.

Nem élvezetből csinálják a kutyák.

Ja, és elég undorító, h a plüsst "megizélje".

2010. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!