Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vehetek szőnyeget kutya mellé?

Vehetek szőnyeget kutya mellé?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos kölyök kutyám, kb egy hónap és költözünk.

Még anno tenyésztője pelenkára szoktatta, nálunk nem volt inkább takarítottam, ami azzal járt, hogy két drága szőnyeget kellett kidobnom, mert masszív húgyszaga volt folyton.

Hiába takarítottam, beitta.

Két óránként cipeltük le, most már stabil szobatiszta, viszont van hogy reggel ha elalszunk hétvégén 8-ig pl, akkor bepisil. De ez olyan havi egyszer.

Az új ház két emeletes lesz, mi az emeleten leszünk, ahová nem jöhet fel, övé meg marad a nappali illetve a konyha éjszakára.

Ha sír reggel nem fogjuk meghallani, viszont nappaliba tök szép lenne egy szőnyeg.

Ti mernétek venni szőnyeget, vagy szerintetek emlékezne rá, hogy az jó ürítő hely?

Nem akarok 40 ezret kiadni megint, hogy wc legyen belőle, vagy visszaessen. Az a baj sokszor észre se vettük, hogy rápisilt anno, mert beitta, folt nem maradt reggelre. Ti vennétek ,vagy mondjak le róla? Mármint a szőnyegről :D


2021. jún. 25. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Én várnék kb 1 éves koráig még, már csak amiatt, hogy az új helyen, mennyire pisil be, hogyha nem ébredtek fel.

Mondjuk erre jó megoldás lehet egy kutyaajtó felszerelése, akkor én simán vennék szőnyeget, hiszen bármikor ki tud menni.


Én úgy érzem, hogy szobatiszta a kutyátok, de ha nem bírja tartani, akkor muszáj a szőnyeget választania. Jobb szeretnek valami puhábbra, nem sík felületre pisilni, mintsem az üres járólapra.

2021. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utcafronti a ház az a baj, a teraszajtó meg üveges ugye, arra nem tudok kutyaajtót helyezni pedig tök jó volna :)
2021. jún. 25. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Egy kutyaajtót csináljatok inkább neki, így nem kell raboskodnia a lakásban. Szépen ki fog menni a dolgát végezni.
2021. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Mi a baj a kutyapelenkával? A mi kutyánk is arra volt szoktatva. Ameddig nem lett szobatiszta, addig használtuk. Soha nem pisilt szőnyegre.
2021. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Ja most látom, hogy a kutyaajtó már volt.

A kutyaajtónak nem okvetlenül kell a Ti ajtótokon lennie. A falat is át lehet vésni. Jó ötlet egy kutyaházat kívülre tenni, ami eltakarja a kutyaajtót, vagyis kifelé menet a kutyaházon keresztül megy a szabadba.

2021. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Most nem divat aszonyeg.

Mindenhova tegyetek tukorfenyes greslapot es kedvetekre pisikakilhattok mindanyian. Nyomtalanul eltakarithsto rola.


Szerintem nem erdemes szivatni magatokat egy szonyeggel.

2021. jún. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha vennétek neki szoba kennelt? Oda estére be bírnátok zárni (persze előtt nappali szoktatással) így a szőnyeg biztonságban lenne.
2021. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!