Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a bull tipusu...

Mit gondoltok a bull tipusu fajtákról?

Figyelt kérdés
Gyereket várok s sokan megjegyzik , hogy jobb lenne elpasszolnom őket. (Természetesen erre sose fog sor kerülni) , sokszor megnéznek az utcán miattuk , de még csúnya hozzá szólásokat is fűznek. Ti mit gondoltok? Meddig tarthat még ez az utálatos "fajtarasszizmus"? A kutyáim senkit nem bántanának az égvilágon , nagyon barátságosak s szeretetreméltóak...

#Bull tipusú #Fajtarasszizmus #Kutyaszeretet gyermekkel
2021. jún. 28. 21:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy jó idegrendszerrel, megfelelő neveléssel, határozott gazdi mellett problémamentesek lehetnek, küllemre pedig ízlés kérdése, nekem nem tetszenek, de ismerek jól neveltet, meg problémásat is láttam már. Nekem mentett kutyám van, ő kevésbé bízik bennük, lehet, hogy rossz tapasztalat miatt, sajnos nem ismerem az előéletét.
2021. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Direkt vettem bulltipusút. Nemsokára gyereket tervezünk. Ök sokkal aranyosabbak es toleránsabbak a gyerekekkel meg kisbabákkal,mint az egyéb fajtájúak!!
2021. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!