Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék vagy fajtatiszta...

Keverék vagy fajtatiszta kutyusok tetszenek jobban?

Figyelt kérdés
Bárki jön mindig a fajtatiszta kutyáimat veszi észre , szegény kis keverékem a háttérbe szorul. Nektek melyik tetszik jobban? (Nem az , hogy melyiket szereted , hisz lehetetlen csak a fajtatisztát vagy a keveréket szeretni)

2021. jún. 29. 09:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Minden kutyat szeretek es tetszik ... meg ha csunyacska, akkor is :) Valojaban minden szoros allatot kedvelek (ugye papamaci?) :)))
2021. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Van olyan keverék, ami nagyon tetszik, olyan fajtatiszta is, ami nagyon nem 🤷‍♀️ Most keverékem van, de játszom a gondolattal, hogy előbb-utóbb jön mellé egy fajtatiszta. Nem azért, hogy olyan is legyen, cska azt az adott fajtát szeretem, és jó lenne egy.
2021. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kutya az kutya. Van fajtatiszta és keverék kutyáim is. Ettől függetlenül van olyan keverék és van olyan fajtatiszta is, ami nem teszik, ha csak a külsőt nézzük.
2021. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a kutya egyéniségét értékelem, mint a pedigréjét.

Találkoztam már mindenfélével. A fajtatiszta is lehet bolond, és a keverék is lehet intelligens és jólnevelt. Jólnevelt, de mégis játékos, barátságos és emberszerető, társaság kedvelő.

2021. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az adott kutyától függ. Az én keverék kutyámat többen hitték már fajtatisztának, észreveszik, mert olyan, mint egy kölyök, pedig már 4 éves.

Fajtatiszták és keverékek között is van, amelyik tetszik és olyan, amelyik nem. Nem a papírtól függ.

2021. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem attol függ.

Vannak fajta tiszták amik nem tetszenek. Most sértődések elkerülése végett nem nevezek meg semmit.

Egy keverék pedig a "jesszusom vidd a közelemből"-től a "jaj de imádnivaló plüss kutyi"-ig akárhol állhat kinézetben.


Nekem a berni pásztorok és bichonok tetszenek és ezeknek lehet akármilyen keveréke azokat is biztos tetszenének

2021. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak különleges, szé, egyedi megjelenésű keverékek is. Nekem 3 keverékem van, kettőt rendszeresen fajtatisztának néznek, még az állatorvos is rákérdezett az egyiknél, hogy milyen fajta, pedig igazán semmilyen fajtára nem hasonlítanak. :)


Viszont vannak olyan fajták, amik engem teljesen lenyűgöznek, azokat számomra egy keverék sem tud felülmúlni.

2021. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan fajta ami nem tetszik, és van olyan keverék amelyiknek kifejezetten érdekes bundája, színe, fizimiskája van.
2021. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!