Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyaralás kutya nélkül?

Nyaralás kutya nélkül?

Figyelt kérdés

Én jövőhéten elutazom 2 hétre nyaralni Németországba, a barátom szüleivel.

Van egy kutyusom is.

Nagymamámmal élek, ő vigyázna rá amíg távol vagyok.

Viszont nagyim már idős, nem tudja elvinni sétálni (kertes ház), játszani vele, annyi lenne, hogy a kutya szaladgálhat a kertben és a házban + kap enni.

Szerintetek ki bírja séta, játék és "szeretet nélkül" a kutyám 2 hétig?


2021. júl. 1. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ki
2021. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Kibírja.

Hogy érted, hogy szeretet nélkül? Talán a nagyid egy szívtelen vénasszony?

Én ha a nagyimra bíznám a kutyám, jobban kényeztetné, mint kellene, hiába nem tudja sétáltatni.

2021. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ki, nem idealis, de sajnos rengeteg kutya van, aki az egesz eletet igy eli le. A nagyi dobaljon neki sok-sok labdat, hatha igy kifutja jobban magat a kutyus.
2021. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

Én panzióba adnám.Nem csak a kutya miatt,azért a nagyid ha sétáltatni nem tudja akkor neki csak nyűg a kutyára vigyázni,főleg 2 hétig.


Kibírni kibírja,de nem feltétlen lesz kellemes számára..

2021. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy "kibírja", sőt, valószínűleg jobb dolga lesz, mint egy panzióban, hiszen a saját környezetében marad, a nagyidat meg ismeri.

Nálunk is anyámra hagyom a kutyát, ha nagy ritkán el kell utaznom. Örül, ha megjövök, de ennyi.

2021. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
2 hétig nem sétál na bumm, de legalább van udvar, ahol szaladgálhat. Sok kertes házi kutya, csak akkor kerül a kapun kívülre, ha évente eboltás van az utcasarkon.
2021. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
kibírja, ellessz a nagyiddal msztem. én is nagyinál szokltam hagyni a kutyust mikor nyaralni megyünk, de nálunk nem marad ott se "szeretet és játék nélkül" mert a nagyi szereti, játszik és foglalkozik vele😀
2021. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
4/7 értelmes válasz, és lepontozva??? hmmm.És akinek még nagyija sincsen?? Vigye magával???????
2021. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 vantel ***** válasza:
25%
Felássa a kertet.
2021. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

Két hét nem a világ. Ha nem zsebkendőnyi a telek, akkor simán kibírja. Mondjuk én a következőt csinálnám:


Körülnéznék a térségben, ahol éltek. Ha németországi nyaralásra, meg minden ezzel kapcsolatos kötelező dolgokra (COVID-tesztre, valamint ott valahol aludni kell, enni kell, és valahogy el kell jutni Németországig - ennek mind-mind komoly költsége van, súlyos ezrek, tízezrek, persze forintban, és akkor az még csak az útiköltség, semmi luxus) meg minden egyébre telik, akkor azt veszem ki a kérdésből, hogy korántsem a napi betevőért megy a vérre menő harc,az ádáz küzdelem, már ami az anyagi javakat illeti. Tehát nem okoz gondolom nem okozna különösebb gondot, nem döngölne anyagilag benneteket földbe az, ha - alapul véve azt, hogy esetleg vannak más gyerekek, fiatalok a környéken, akiknek ez nem gond, és megkérnétek őket arra, hogy itt van x forint vagy mondjuk x € (két hétre nyilván nem ilyen 10-20 eurókra gondolok, mert az nevetségesen kevés, de gondolom ez nem okoz gondot), és gondozzák az ebet.


Én 39 éves vagyok, de mondjuk egy napi 10.000-ért simán vállalnám (az egésznapos elfoglaltság miatt szerintem a 10.000 még kevés is)

2021. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!