Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyaralás kutya nélkül?

Nyaralás kutya nélkül?

Figyelt kérdés

Én jövőhéten elutazom 2 hétre nyaralni Németországba, a barátom szüleivel.

Van egy kutyusom is.

Nagymamámmal élek, ő vigyázna rá amíg távol vagyok.

Viszont nagyim már idős, nem tudja elvinni sétálni (kertes ház), játszani vele, annyi lenne, hogy a kutya szaladgálhat a kertben és a házban + kap enni.

Szerintetek ki bírja séta, játék és "szeretet nélkül" a kutyám 2 hétig?


2021. júl. 1. 12:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%

Azért lettem lepontozva mert merészeltem ajánlani egy pénzbe kerülő szolgáltatást.

Nem is értem hogy mertem a nagyika kényelmére is gondolni..:D


Nem is azt mondtam,hogy kötelező jelleggel.Azt mondtam,hogy ÉN beadnám.Mert aki kutyát nem tud sétáltatni annak nyílván nem kellemes egy akár elég mozgékony kutyával kettesben maradni.

2021. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

2es, szereti a kutyust, csak nem szereti simogatni, meg hozzá nyúlni a kutyához, szóval simi, stb. Nem lenne 2 hétig, erre értettem, hogy szeretet nélkül.

3as, nem játszana a kutyával, mivel nem akar, nem dobálná neki a labdát meg semmi, annyi lenne, hogy ott van mellette egész nap és kap ételt a kutyus.

10es, nem, nem vagyunk pénzesek...sőt nagyim nyugdijja nagyon alacsony.

Én még fiatalkorú vagyok, mint említettem a barátom szüleivel megyek és mivel ők jómódúak ezért állnak mindent (utazás, szállás, étel, stb.), ezért nem is gondolkozok a kutyának a pénzes elhelyezésénél.

A többieknek köszönöm.

2021. júl. 1. 13:39
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

Mi ha nyaralni megyünk, visszük magunkkal a kutyust, mert családtag. Direkt mindig olyan szállást nézünk ki, ahova lehet kutyát vinni. Meglepően sok helyen szívesen fogadják.

Persze volt, hogy nem tudtuk megoldani, hogy magunkkal vigyük, olyankor kutyapanzióban volt. Amikor meg kora reggeltől estig nem vagyunk otthon, akkor rábízzuk egy ismerős nyugdíjas párra, akik agyon kényeztetik.


Ha nálad nem kivitelezhető, hogy magaddal vidd, akkor hagyd a nagyinál, kibírja a két hetet, de hagyjál neki játékokat, hogy legalább magában el tudjon játszani.


Nálunk mondjuk én lennék, aki nem bír ki 2 hetet a kutya nélkül... :D

2021. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

Esetleg a szüleid nem vállalják vagy valamelyik barátnőd? De amúgy 2 hét nem fogja megviselni, majd nagyon fog örülni neked, ha hazajöttél.

Én barátnőm macskáira szoktam vigyázni, ha 2 hétre elmennek, igaz oda én járok mert a cicákat nem vihetem haza, de napi 2x van kaja, almolás, játék.

2021. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11%
Kibírni kibírja, de azért rakj rá egy nyakörvet egy telefonszámmal, hátha pár nap után úgy gondolja, hogy megoldja magának a foglalkozást...
2021. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát se séta,se játék,se simogatás,se semmi hanem kap enni.

Végül is.2 hetet kibír.Valamelyik kutya egész életét így éli le.

2021. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

8-as, igen. Sokan utaznak kutyával, mert nem tudják/szeretnék arra az időre másra bízni.


:)

2021. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, én így 100% nem bíznám rá a nagyira a kutyámat. Akkor nem megyek nyaralni - ami eleve marha ciki más pénzéből.
2021. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Miért lenne ciki?

Akkor mit javasoltok?

2021. júl. 3. 12:39
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
Jó az ahogy kitaláltad.
2021. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!