Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos kutyusunk megkapta...

4 hónapos kutyusunk megkapta a gyereket, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
most esedékes a veszettség elleni oltása,jövő hétre van időpontunk,tegnap játék közben megkapta a lányomat,lett egy kis bibi ami vérzett is.ugye nem lehet semmi baja a gyereknek?csak a zárt udvaron tartózkodik a kutyánk amióta nálunk van.
2010. aug. 26. 17:57
 1/10 anonim válasza:
0%

Hát sajnos ez 50%-50%...

Ez szerintem a kutya tartásától függ.

De én azt ajánlom neked hogy vidd el egy orvoshoz hogy megvizsgálja...

2010. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora böszmeség már ne is haragudj...mégis mi baja lehetne (egy normálisan tartott - és ezt a kérdező kihangsúlyozta, h náluk így van) kutyától? A kutya nem veszett, csak nem kapta még meg a veszettség elleni oltást - ami annyit jelent h ő (nem a lány!!) elkaphatná a veszettséget ha egy veszett kutyával találkozna. De ez ki van zárva, mivel kutyával sem találkozott.


Kérdezőnek: ha lefertőtlenítetted - pl. Betadin vagy valami hasonló - akkor nem lehet baja tőle.

2010. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Lássuk atényeket: Bármilyen felszíni sérüléstől lehet baja egy embernek, főleg ha vérzett is.


DE

mivel az ember rendlekezik immunrendszerrel, és gondolom nem szemétdombon tartjátok a kutyát, szerintem az ég világon semmi nem lesz a pici gyerkőccel, csak egy kis seb a helyén, ami gyorsan gyógyulj, ne aggódj ;)


persze jobb félni, mint megijedni, ezért azt javaslom fertőtlenítsétek le neki;)

ha begyullad, piros lesz és csúnya holnapig, akkor szükséges csak elmenni az orvoshoz.


remélem tudtam segíteni :)

2010. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A kutyának biztos nem lehet baja, ha már ebben a kategóriában van...
2010. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!igen, rendes körülmények között van tartva a kutya,és nincsen kiengedve az utcára,csakis az udvaron tartózkodik,a seb picike volt,nem volt mély és lefertőtlenítettem azonnal.természetesen nem gondolom hogy baja van a kutyánknak mert elvileg nem lehetne,hiszen nem érintkezik más állatokkal,de azthiszem jobb félni mint megijedni.remélem nem lesz semmi gond.
2010. aug. 26. 18:33
 6/10 anonim válasza:
Akkor nemkell félni, nemlesz semmi baja:)
2010. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehethogy játszani akart mert az én kutyám néha finoman vakargatja lábam a fogával no hát úgy hogy gyongén harabdál!

Kulonben az is lehet hogy valamit féltett ot és zért tortént ez!

2010. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez már beteges... EGYÉBKÉNT SZERINTEM VESZETTSÉGET KAPOTT A GYEREK!
2010. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdésre röviden válaszolva, biztos hogy nem lehet ettől baja a gyereknek. Viszont, a kiskutya gyorsabban fog nőni mint a gyerek. Én odafigyelnék rá. Valószínűleg játékból kaphatta meg, persze nem tudom. Ha féltett is valamit, annak sem szabad oknak lennie a harapásra, még kicsi a kutya, most kell neki megtanítani, és legközelebb nem fordul elő ilyen.
2010. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem megharapta,hanem ahogy labdáztak a fogával megsértette a gyerkőcöt,nem volt szándékos ez biztos mert ott voltam.ezért irtam hogy játék közben történt.köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 28. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!