Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha el akarom vitetni a szomszé...

Ha el akarom vitetni a szomszéd kutyáját azt hogyan tehetem meg? Milyen állatvédő szervezetet kell keressek,mennyi idő ameddig el is viszik és mi a menete?

Figyelt kérdés

Rendszeresen veri a kutyát,ordítozik vele.Elég volt.Szóltam szépen,szóltam csúnyán,fenyegetőztem,sz*rba se nézte amit mondok.


Ki van kötve egy bálamadzagra egy fa alá.Az az ő helye.Néha ha elengedik mivel nincs megnevelve csinál olyat ami az bosszantja a gazdáját.Legutóbb csak simán ott hagyta a slagot előtte és elrágta a kutya.

DE KÖNYÖRGÖM NINCS MIT CSINÁLNIA.nincs egy játéka,nincs egy botja vagy valami.Oda van kötve és van egy vizes tálja meg néha kimegy megetetni.

Kissé kövér is a sok kenyértől és semmi mozgástól.


Ez szerintem már bőven állatkínzás.Jó tényleg nincs rajta olyan hű de nagy sérülés ami miatt életveszélyben legyen,de fél mindentől és 2 éve itt ül.Semmi öröme az életben..


És azt se akarom hogy a gyerekeim azt lássák hogy néha kattantan kimegy az a f*szparaszt megverni,megütni a kutyát..


2021. júl. 3. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Feljelentés a rendőrségen. Telefonnal felvenni, pláne amikor üti a kutyát.
2021. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Videód le, majd vedd fel a kapcsolatot a rendőrséggel vagy egy állatvédőszervezettel.
2021. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sok idő ameddig elrendeződik?

Kánikulák vannak,itt fog hőgutát kapni a kutya.Itt ma is 34 fok volt..

2021. júl. 3. 18:38
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
És ha esetleg még venned a szomszedtol?
2021. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem veszem meg,nem kell kutya.De ne is kínozza itt az orrom előtt.

Az egyetlen dolog amiért még nem csaptam érte nyakon az az,hogy egy vén farok..

2021. júl. 3. 19:16
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
kellett neked is vidékre költözni...vén farok, mi?
2021. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiába viteted el. Szerez majd helyette másikat. Gyerekkoromban a szomszédban két öreg ugyanúgy tartott egy öreg kutyát, 2 méteres láncon a kutyaólhoz láncolva. Ott feküdt a porban, soha nem engedték el a láncról. Verni mondjuk nem verték, de nem is foglalkoztak vele semmit. Száraz kenyér és víz volt csak elôtte. Ha volt nálunk maradék csont, vagy étel, azt vittük át neki. Olyan hálás volt szegény kutya mindig azért a pár perc simogatásért, amit akkor kapott. Végül megdöglött az öreg kutya, és pár héten belül egy kölyök volt a helyén, ugyanúgy az ólhoz láncolva, semmi foglalkozás.

Pedig amúgy a két öreg nem volt rossz ember, de sajnos ez volt az állattartási kultúrájuk.

2021. júl. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vedd fel videóra majd küld el a Szurkolóknak, ők már aznap mennek is érte, de maximum másnap.
2021. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Elment a lányához két hétre.

Bevittem a kutyát a közeli menhelyre.Aztmondtam,hogy találtam.Jól sejtettem,hogy nincs benne chip.

Azt is mondtam,hogy egy ideje már a környéken kóborol,az autópálya felől látták jönni a környékbeliek,biztos kidobták..Hátha találnak neki 2 héten belül gazdát és akkor többet ezzel nem lesz gond.


Ha meg új kutyát venne majd tényleg akkor megoldom valahogy,hogy ne legyen kedve hozzá.

Elég már ebből..nem vagyok köteles elnézni semmit,a gyerekeim se ezt lássák.Ez nem normális dolog.


Szívférges egyébként,bolhái,és egy kullancsa is van a fülében.Ott helyben megvizsgálták,azon ott maradtam.Onnan tudom,hogy chipje sincs.

Szerencsétlen..


Köszi mindenkinek.Majd meglátjuk hogy lesz tovább.

2021. júl. 6. 19:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ilyen lelkiismeretes a szomszédja, remélem több kutyát nem vesz magához. Ha meg igen, akkor mindenképp beszélj a Szurkolókkal, ők majd elveszik a kedvét.
2021. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!