Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha el akarom vitetni a szomszé...

Ha el akarom vitetni a szomszéd kutyáját azt hogyan tehetem meg? Milyen állatvédő szervezetet kell keressek,mennyi idő ameddig el is viszik és mi a menete?

Figyelt kérdés

Rendszeresen veri a kutyát,ordítozik vele.Elég volt.Szóltam szépen,szóltam csúnyán,fenyegetőztem,sz*rba se nézte amit mondok.


Ki van kötve egy bálamadzagra egy fa alá.Az az ő helye.Néha ha elengedik mivel nincs megnevelve csinál olyat ami az bosszantja a gazdáját.Legutóbb csak simán ott hagyta a slagot előtte és elrágta a kutya.

DE KÖNYÖRGÖM NINCS MIT CSINÁLNIA.nincs egy játéka,nincs egy botja vagy valami.Oda van kötve és van egy vizes tálja meg néha kimegy megetetni.

Kissé kövér is a sok kenyértől és semmi mozgástól.


Ez szerintem már bőven állatkínzás.Jó tényleg nincs rajta olyan hű de nagy sérülés ami miatt életveszélyben legyen,de fél mindentől és 2 éve itt ül.Semmi öröme az életben..


És azt se akarom hogy a gyerekeim azt lássák hogy néha kattantan kimegy az a f*szparaszt megverni,megütni a kutyát..


2021. júl. 3. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért elég érdekes szomszédság ez. A kérdés szerint nem vagytok jóban, mégis pontosan tudod, hová megy mennyi idôre. Simán ki-be jársz a telkén, vagy a kerítésen mászol át a kutyával? A két hét alatt meg senki se néz rá a kutyára? Valaki csak eteti ezidô alatt, aki észreveszi ha eltûnik.
2021. júl. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én vigyáztam rá,nem az első.Innen tudom,hogy mi a helyzet a kutyaval.Plusz sem süket sem vak nem vagyok.Nem kedvelem azt a kutyatartási kultúrát amivel ő él,de ez nem jelenti,hogy rosszban lennék vele.


Nem biztos,hogy ezek után nem leszünk rosszban,de hát ez van.:D

Én szóltam neki,hogy tartsa normálisan a kutyát,mert ha elszabadul akár agresszív is lehet amellett,hogy ez neki nem jó,beteg lehet előbb vagy utóbb.

Amúgy meg mintha nehéz lenne átugrani egy kb melkasig érő kerítést.Ha nem lenne átjárásom is bementem volna.Vagy épp a kutya jött volna át,ha elszabadul.

2021. júl. 8. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!