Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok neve ki van írva a...

A kutyátok neve ki van írva a postaládára?? nálam ki van írva, mert családtag ő is, bár még soha nem kapott levelet.

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 19:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk is családtagok az állatok, de nincs kint a nevük. Ki sem férne öt plusz név.

Az enyém sincs kint, csak a háztartásnak egy tagjáé, de szerencsére a postásunk nem olyan analfabéta hogy ne tudna címet értelmezni. Ha a mi címünk van rajta, akkor akármilyen névre szól, a mi postaládánkba dobja be.

2021. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
71%
Igen. Úgy van kiírva, hogy "és a Béla".
2021. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
A postásnak okozol legalább egy mosolyt.
2021. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a kutyám szokott csomagot kapni, a GLS-es mindig mondja is amikor hív, hogy a kutyának hozott csomagot. :D szóval most elgondolkoztam, hogy kiírom az ő nevét is a kapura.
2021. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen és át is veszi a kutyám a levelet
2021. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
lehet, hogy a humor kategoriába kellett volna írnom ahogy írta valaki. de én ezt komolyan gondoltam, mert nem tartom viccesnek. biztos nem hétköznapi, mint ahogy az sem amikor egy autó hátsó üvegéről leolvasom a családi névsort, és gyakran fel van ott is tüntetve kutya, macska, stb...
2021. júl. 8. 17:23
 17/17 anonim ***** válasza:
48%

Ha rendelek valamit nem a Morzsinak.


Az én nevemre,mivel én veszem át és én fizetek.Értelmetlen lenne felírni a nevét rá.

2021. júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!