Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális?:

Normális?:

Figyelt kérdés
A kutyám konkrétan 18plusszozik egy plüssével. Ez normális?
2021. júl. 4. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem normális
Az enyém is
Az enyém nem
54 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém a labdájával csinálja. Ivaros nőstény (nem műthető, így nem is ivartalanítható).
2021. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Dominál. Nem normális, inkább ivartalanítsd.
2021. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Nyilvanvaloan nem tartod be a sorrendisegi szabalyokat,igy nem tudja ,ki a fonok. Azaz,h neki nincs jogosultsaga a parzo mozdulatokhoz.
2021. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Ivartalan kutyaknal is elofordul ez a viselkedes, dominancia jele (de persze ivartalanitas alap, ha mutheto).
2021. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

2#

Még nem lehet ivartalanítani, 4 hónapos.

2021. júl. 4. 15:47
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Ne engedd neki, ilyenkor gyakorlatilag téged néz semmibe. Egyébként nem ritka kutyáknál, szukákra is jellemző.
2021. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
Nem akarok senkit kritizálni, és lehet én látom rosszul, de ezek az állatok nem katonák, hogy parancsra ezt vagy azt csinálják, parancsra most nem lesz kanos, mert én mint gazdája azt mondtam...a kutya is élőlény állat, viselkedjen is úgy és viselkedhet is...az hogy egy állat kanos, szerintem semmi baj nincs vele, és az hogy ha valaki ezt hagyja az egyenlő a gazdája semmibevételét jelentené az számomra wtf.. :) Azt sem nagyon tudom megérteni, hogy egyesek úgy idomítják be őket, mint tényleg egy katonát, beállítják a sarokba, vagy maguk mellé fél órákra és meg sem moccanhat a szerencsétlen mert a gazdája leugatja a fejét... mi ez már... sosem fogom megérteni.
2021. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
7-es, nem baj, ha nem ertesz valamit, csak akkor ne szolalj meg, vagy legalabb kerdezz, mielott beledumalsz feleslegesen hulyeseget :)
2021. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
Kedves 8-as pont ezért fölösleges kérdeznem, mert itt vagy te mint jó példa, hogy most normálisan leírhattad volna, hogy miért is látom rosszul ezt, azaz felvilágosíthattál volna, de helyette a nagy semmit ide öklendezve okádtad. :) Na de ha kérdeztem volna mondjuk tőled, akkor is pontosan ugyan ezt a felöklendezett semmit írtad volna le nekem. :)
2021. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
Ha kerdeztel volna, kaptal volna valaszt, nem magadbol kell kiindulni :)
2021. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!