Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a kutya tápjára egy...

Meszja kérdése:

Baj ha a kutya tápjára egy kis levest öntök? (Így jobban megeszi)

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
azt mondják nem jó, ha házi koszttal etetjük a kutyát. mindenesetre itt falun mindenki azt csinálja, táp nélkül. mondjuk mi nem :)
2010. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, én is szoktam. Akkor nem habzsol annyira.
2010. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj attól is függ hogy milyen tápot adsz neki. Amúgy én nem rakok rá levest mert attől megpuhul és kialakulhat fogkövesség is :S
2010. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj csak ne legyen túl fűszeres. És ha a kutyád hajlamos finnyáskodni hogy csak a finomabbat eszi akkor se.
2010. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is szoktam levest, vizet, tasakos rizs főző levét, tészta vízét, ilyesmiket. A leves "alját" nagyon szereti, le vannak benne süllyedve a kis hús darabok, biztos sokkal jobb íze van a tápnak tőle.
2010. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem, épp ellenkezőleg.

Nekünk állatorvos mondta, hogy nem egészséges a száraztáp, mert ha keményen eszi meg, akkor a gyomrából vonja el a vizet, sokkal nehezebb neki megemészteni, úgyhogy be kell áztatni etetés előtt.

Ha meg levesbe "áztatod", az ízesíti. Jobban örülnék neki és is, ha kutya lennék :D

2010. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem sokat öntök rá, csak az "íze kedvéért"
2010. aug. 26. 21:30
 8/8 Norczy ***** válasza:
63%
nálunk eddig még nem volt olyan tápmárka amit natur megevett volna. Én is mindig szoktam rá konzervet, levest, főzeléket meg ami olyan h szereti rárakni a tápjára!
2010. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!