Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nexgard tabletta vélemények?

Nexgard tabletta vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kutyáknak való Nexgard tablettáról tudtok írni véleményeket, tapasztalatokat, mellékhatásokat? Köszönöm😊🔆
2021. júl. 5. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a doki azt ajanlotta es adott amikor a kiskutyam az elso oltast kapta,ugy latom azota nincs bolha.

En valahogy frontline parti voltam mindig

2021. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
1-es vagyok, nem nekem adott hanem a kiskutyamnak :D
2021. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt ajánlotta az állatorvos, nincs negatív tapasztalatom.
2021. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoruktol eszik a kutyaink. Sose bolhasak vagy mas
2021. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😊❤
2021. júl. 5. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Nexgard Spectráról tudok.


Pár éve kapják a kutyáim, mellékhatást még nem tapasztaltam náluk, nincs bolha, kullancs és mindig negatív a szívféreg labor is.


Elszáradt kullancsot azért néha találok benük, de ugye csak pár óra szívás után fertőznek, ez meg kb rögtön megöli őket.


Mielőtt ezt a fajtát elkezdenéd adni, érdemes szívféregre leszüretni a kutyust.

2021. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nalunk tok jol mukodik a NexGard, pedih a Pilis borzaszyoan tele van kullancsal. De nem hasznalom egesz evben, csak a meleg honapokban.


Telen nem adok semmit (pihentetem a kutya majat) ... tel vege fele adok neki Bravecot - ez 3 honapig hatasos - utana 6 honapon keresztul a kullancs szezonban kapja a NexGardot.


Valojaban igy is belemegy a kullancs, de meg sem tudja szivni magat, mert az elso csipesnel kifittyed.


Szerettem volna ha a kullancs ra sem megy, ezert ajanlottak a Neostomosan nevu ampullas cuccot amibol vizes oldatot kell csinalni es lefujni a kutyat ha nagyon kullancsos helyre megy az ember setaltatni ... de bevallom ferfiasan meg nem probaltam ki.

2021. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!