Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szeret a kutyusom?

Nem szeret a kutyusom?

Figyelt kérdés

7 éves németjuhász szuka, kölyökkora óta ismerem, mindig is én foglalkoztam vele a legtöbbet. Azonban sajnos 3 évvel ezelőtt úgy alakult, hogy a nagymamámhoz kellett költöznie, ahol nagyon jó dolga van és én még most is rengeteget járok hozzá, szinte minden nap átmegyek és megsétáltatom. Vannak olyan problémái, amelyek sajnos a németjuhászoknál gyakoriak, például csípőízületi fájdalmak jelentkezhetnek nála, ha túlterheljük, éppen ezért csak rövidebb sétára megyünk, és az udvaron sem erőltetjük a szaladgálást ha nem akarja.


A lényeg az, hogy kiskora óta én foglalkozom vele a legtöbbet, mégis úgy érzem, hogy nem szeret:(( Amikor engem meglát először csóválja a farkát, de ez gyorsan alábbhagy. De amikor a szüleim/testvéreim érkeznek, akkor elképesztően boldog és izgatott lesz. Rám nem hallgat, nem jön, amikor hívom, nem ül le kaja nélkül, nem keresi a társaságom, nem csóválja a farkát, amikor simogatom, nem nyalogat. A többieknek ezt mind csinálja, csak nekem nem. Miért lehet ez? Nem szeret? :(( Vagy valamit rosszul csinálok?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat <3



2021. júl. 9. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha csípő ízületi problémái vannak izületvédőt kell neki venni.Jobban fog szeretni,ha nem hagyod fájdalmak közt,elhiheted..
2021. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltunk már vele állatorvosnál a csípője miatt és kapott is ízületvédőt, szedte is de az orvos direkt megmondta, hogy nem szedheti huzamosabb ideig, mert gyomorproblémákat okoz
2021. júl. 9. 08:49
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem te vagy a falkavezér, rangban maga alatt lévőnek tekint.
2021. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem velük élsz, nem te vagy a szemében a gazdája, nem te vagy a falkavezér.
2021. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

"Amikor engem meglát először csóválja a farkát, de ez gyorsan alábbhagy. De amikor a szüleim/testvéreim érkeznek, akkor elképesztően boldog és izgatott lesz."


Téged minden nap lát,foglalkozol vele, a családod többi tagjával csak ritkábban találkozik. Te is jobban örülsz egy barátodnak, ha sokáig nem látod, mint mikor minden napot együtt töltötök.

A nyalogatást, csóválást örömében teszi, valószínűleg neked is így örülne ha több ideig nem látna.


Az hogy nem fogad szót az egy másik dolog, semmi köze nincs ahhoz mennyire szeret. Szerintem 3-as válasza erre a magyarázat.

2021. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat <3

Szóval a probléma az, hogy maga alá sorol. Szerintetek ezen hogyan tudnék változtatni?

2021. júl. 9. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Változtass a kisugárzásodon.
2021. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy nem ismer el téged vezérnek, akkor jobban tisztelne és szeretne, lehet mindent megadtál neki, amit akart. Adogatsz a kajádból neki, holott ki kellene várnia, amíg ehet, megengedted, hogy felmenjen az ágyra, szóval olyan dolgokat engedtél meg neki, amiket nem lett volna szabad, hogy csináljon. Csak egy falkavezért tisztel egy kutya, illetve szeret.
2021. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!