Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajtát ajánlanátok?

Milyen kutya fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most költöztem egy társasházba egyedül és több műszakos munkarendem van, így mindenképp olyan kutyát szeretnék akit nem baj, ha a munka idő alatt magára hagyok a lakásban.

2021. júl. 9. 15:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy közepes vagy nagytestű kutyában gondolkodom
2021. júl. 9. 15:32
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Golden retriever
2021. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Remelem nem gondoltad komolyan es csak trollkodsz.
2021. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Jézusom.. nagytestut vagy közepeset semmi esetre sem, állatkínzás lenne!

Még a kicsire azt mondom talán.. de mi lesz a kutyával, amikor te nem vagy otthon? Főleg egy kicsivel? Azt nevelni kell, gondoskodni róla. Azt is le kell vinni sétálni, max egy palota pincsi lenne jó abba a kis lakásba.

Felejtsd el a kutyát, vegyél macskát ha annyira akarsz valamilyen állatot, de ne kínozd ezzel, hogy nem töltesz vele elég időt!!

2021. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Munkaidőben magára hagyni oké fix munkarend mellett, de a váltott műszak probléma lehet, ha nincs segítséged.
2021. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Inkább semmilyet vagy csak kistestűt.
2021. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Goldent nem ajánlanék, nagyon emberközpontú, nagy mozgásigényű kutya. En labradort tartok lakásban, le van mozgatva, nincs probléma, de szerintem te nem tudnád naponta agyilag és fizikailag lefárasztani. Ha mindenféleképpen kutyát akarsz akkor mondjuk egy franciabulldogot tudnék ajánlani
2021. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊 egyébként nem venni szeretnék, hanem kihozni egyet a helyi menhelyről. Szerintem nálam jobban járna mint abban a környezetben
2021. júl. 9. 17:59
 9/13 Maya Bunnyheart ***** válasza:
81%

Lakásban is teljesen jól érzik magukat a kutyák mérettől függetlenül (kivéve a pásztor és a nagyon nagy szőrűek) ha megfelelően le vannak fárasztva (sok séta/futás/más kutyákkal való játék/tanítás).

A legjobb választás egy felnőtt kutya, plusz az egy jó alap ha olyat választasz amelyiknek nem magasabb az energia szintje mint a tiéd.

Nekem labrador keverékem van lakásban, közepesen aktív kutya, sokat sétálunk és köszöni szépen elégedett az életével.

2021. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem az a probléma, hogy lakásban, nekem is lakásban van mentett kutya, egyedül élek, de én állandó nappali munkarendben dolgozom, és nincs túlóra, a kutyával foglalkozás könnyen tervezhető. Neked hogy néz ki a beosztásod? Mennyit lenne maximum egyedül?
2021. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!