Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS!!!! Ma hoztam haza a...

SOS!!!! Ma hoztam haza a kiskutyámat de nagyon sír mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma hoztam haza a 12 hetes kiskutyámat. Egész nap jól elvolt, de most, hogy aludni szeretnék nagyon sír. Az ágyam mellé leraktam az ágyát, de nem fekszik bele, addig nyüszít és sír amíg fel nem veszem az ágyra magam mellé. Nem merek vele aludni mert nagyon-nagyon pici és félek, hogy álmomban ráfekszek.

1 órán keresztül nem foglalkoztam vele, nem vettem fel de megállás nélkül végig sírt.

Segítsetek😩



2021. júl. 10. 23:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Felraktam az ágyát az ágyra, de nem hajlandó bent maradni, egyből rám fekszik.
2021. júl. 10. 23:48
 12/16 A kérdező kommentje:

#9: Na hát igen, az sem normális dolog hogyha ilyen szinten magához szoktatja valaki a kutyát. A szeparációs szorongás nem vicc, és nagyon könnyen kialakul.

#10: A legnagyobb bajom, hogy megszakad érte a szívem, a másik probléma az, hogy nem tudok aludni tőle 😂

2021. júl. 10. 23:50
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

Mikor nekem volt pár hetes a tacskóm (akit dobozba kirakva talált az egyik munkatarsam, és behozta nekem) akkor az első 3 éjszakát mellettem aludt úgy, hogy a kezem rajta volt végig. Ha lecsúszott a kezem, sírt azonnal.


Utána már mellettem aludt a földön egy takaron, aztán kinti kutya lett belőle. Mindig kint akart lenni, hagytuk.


Attól hogy hagyod hogy veled aludjon pár éjszakát, nem téged fog az anyjának hinni, szeparácios szorongása sem lesz és nem fogsz rafekudni.


Ha ettől félsz, tegyél egy széket az ágy mellé, rá a kiskutyát, és tedd rá a kezedet amíg elalszik.

2021. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
Erre az esetre szoktak kérni a tenyésztőktől egy plédet, ami előtte az alom közt volt. Nincs lehetőséged esetleg kérni egyet, amin érzi a mamája és a tesók illatát?
2021. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%

Vele aludj,hallja a szivdobogasod es kezed rajta legyen.


Ha ezt nem vagy hajlando megtenni,vidd vissza inkabb az anyukajahoz,ahol gondjat viselik.

2021. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#14: Igen, én is úgy tudom, hogy adnak plédet, de nem kaptam és csodálkoztam is.

Sajnos nem tudok kérni, mert 280km-re van a tenyésztő. De már sokkal jobb a helyzet❤️ Minden rendben volt vele ma éjszaka, velem aludt.

#15: Istenem, de buta vagy. Mi az, hogy nem vagyok HAJLANDÓ megtenni? Aggódtam, hogy ráfekszem éjjel és eltörik valamilye vagy bármi hasonló tragédia történik.

2021. júl. 12. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!