Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor hogy is van az etetés?

Most akkor hogy is van az etetés?

Figyelt kérdés

3 éves kutyusom házi koszton nevelkedett, kedvencei közé tartozik pl. a töltöttkápi is. Viszont nagyon elkezdett érdekelni az etetés mélyebben is, ezért kicsit utánaolvastam a dolgoknak.

A kutyám imádja pl. a nyers tojást, főtt karfiolt, banánt, savanyúságokat, mogyorót, pörkölt kukoricát, melegszendvicset, mégis rengeteg dolgot ördögtől valónak állítanak be itt-ott, pl. a kenyeret is. Sőt,néha a 40fokos kánikulában még egy gombóc vanília fagyit is kapni szokott.A kutyámnak soha semmilyen problémája nem volt, gyönyörű szép kutya, senki nem megy el mellette úgy,hogy ne jegyezné meg,hogy milyen szép, mennyire ragyog a szőre.. A kutyám a konzerveket, tápokat nem szereti, tápot ritkán eszik meg, azt általában lazacolajjal csepegtetem be. Csirkecsontot, nyers húst egyáltalán nem kap.


2021. júl. 14. 10:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem a házikoszttal van a baj. Hanem pl, mogyoró, pörkölt kukorica meg a savanyúság. Én ezeket nem adnám oda.
2021. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki azt ad a kutyajanak amit akar ... en fozok neki :) Veszek egy egesz tarjat ... 3-4 kilo hus ... veszek hozza zoldborsot es sargarepat ... osszevagom, egybe teszem es bevagom egy tepsibe a sutobe ... 2 ora mulva lesz is az egesz es eszi a kutya legalabb 4 napig ... utana valami mast csinalok ... mondjuk huslevest, 5-6 kilo marhafarokbol :) Nem olcso, de en is eszem a levebol es mivel nagyom finom, ezert szeretem :)


Indulok is a henteshez, mert per pillanat semmi kaja nincs a kutyanak ... mondjuk ha lesz kacsa a hentesnel, akkor ma azt fogok venni 5-6 kilot, mert en is szeretnek egy kis kacsat enni :)))

2021. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, jó ètvagyat nektek!:)
2021. júl. 14. 15:13
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Túl van ez lihegve kissé..

Kutyám nem vagy csak alig ette a tápot és a konzervet, pedig próbáltuk a hiper-szuper tudományos prémiumot is. Szárazat igazából úgy ette meg, ha húslevesbe áztattuk.

De ezért zömében házi koszton élt. De nyilván olyat, ami kutyának való. Tehát nem chipset meg palacsintát. Hanem ami húsos: pl. kivettük a részét a pörköltből, mielőtt jobban megfűszereztük volna, tehát általában így oldottuk meg. A leveshús is mindig az övé volt. Hentessel sem árt jóban lenni... :))

Nagytestű volt, 13 és fél éves korában elaludt, semmi komolyabb baja nem volt.

2021. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!