Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kék nyakörves/hámos kutyát...

Kék nyakörves/hámos kutyát automatikusan fiúnak gondolják?

Figyelt kérdés
Fekete szuka kutyus, fehér csíkkal a mellkasán. Nézegettem a hámokat, de egyik csajos szín sem tetszik. Előtte fekete-cser kan kutyám volt, piros hámot hordott eleinte, de mindig lánynak nézték :D Kék színnél is van ilyen?
júl. 20. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Marhára nem érdekelne, hogy ki mit gondol.

De amúgy nyilván igen, ahogy a babáknál is. Meglátsz egy babát rózsaszín ruciban, szerintem joggal gondolod hogy lány. A kék ruhásról meg hogy fiú.

júl. 20. 18:58
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Azt vedd meg ami tetszik. Egyébként valószínűleg előbb fiúnak gondolják, de nem foglalkozz vele.
júl. 20. 19:01
 3/10 Sárkánybébi ***** válasza:
90%

Csatlakozom egyeshez.

Még ha zöld színt választanál, azt is hamarabb párosítanák a férfi nemhez, mint a lilát/rózsaszínt.

Szerintem is tojd le, nincs abban semmi ciki, ha fiúnak nézik, szerintem egyáltalán nem kellemetlen. Viszont engem zavarna, ha nem tetszik a hám/felszerelés színe. Sokáig fogjátok használni, nézzetek ki jól. :)

júl. 20. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha kek polot veszek fel, vajon engem is fiunak neznek? Ne agyald tul, valassz olyat, ami tetszik, de szerintem egy vilagos kek, vagy turkizes arnyalatu is lehet "csajos".
júl. 20. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Az én kan kutyám kék és piros cuccokat hord, nem könyvelik el semminek, hanem megkérdezik inkább.
júl. 20. 19:14
 6/10 anonim válasza:
25%
Túl sok LMBTQI propagandát kapott az agyad.
júl. 20. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
6. Vicces, hogy pont te beszélsz propagandáról. Senki se volt erre kíváncsi.
júl. 20. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem van ilyen, hogy kéknél fiúnak nézik, ez a megszokott :) Ettől eltérni lehet és nincs vele gond, de határozottan van ilyen. Ha valakivel nem is beszélsz és magában gondolja jé fiú kutya mert, kék a hámja, úgysem tudod meg, ha valakivel meg beszélsz, mert mondjuk kutyával van és barátkoznak a kutyáitok úgy is kiderül, hogy lány.

Ismerek a környékünkön egy kutyát, neki kék a póráza és lány. Nem érdekel, szóval nem gondolok róla rosszat, jóban is vannak a kutyámmal.

Annyi a lényeg előfordulhat, hogy fiúnak nézik.

júl. 20. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Mikor a kölyökkutyám érkezésére cuccoltam fel, nem volt épp túl nagy a választék kölyöknek, vettem egy piros nyakörvet, pórázzal együtt. Fekete kan kutya amúgy. Mint kiderült, becsapta a fény a szemem és nem pirosat, hanem sötét rózsaszínt vettem. Senki nem hiszi szukának, de amúgy sem érdekelne. Olyat veszel, ami neked tetszik.
júl. 20. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem fiú kutyám van,és fel van kötve masnival a haja.Shih tzu.

Mindenki lánynak nézi,de nekem akkor is így tetszik.(és így lát a hosszú szőrtől,le pedig nem vágom.Hosszúszőrű fajta,legyen hosszú..)

Szerintem a hám és a póráz színe emellett már tényleg semmi ;D

Ha az tetszik azt vedd meg rá,a fekete kutyához amúgy is megy a kék|zöld|arany szín.

Fiúnak fogják eleinte nézni,de ha elhalad előttük látni fogják,hogy sehol nem lóg semmi ahol kéne,hogy lógjon..:D

júl. 21. 11:39

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!