Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kék nyakörves/hámos kutyát...

Kék nyakörves/hámos kutyát automatikusan fiúnak gondolják?

Figyelt kérdés
Fekete szuka kutyus, fehér csíkkal a mellkasán. Nézegettem a hámokat, de egyik csajos szín sem tetszik. Előtte fekete-cser kan kutyám volt, piros hámot hordott eleinte, de mindig lánynak nézték :D Kék színnél is van ilyen?
2021. júl. 20. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Marhára nem érdekelne, hogy ki mit gondol.


De amúgy nyilván igen, ahogy a babáknál is. Meglátsz egy babát rózsaszín ruciban, szerintem joggal gondolod hogy lány. A kék ruhásról meg hogy fiú.

2021. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Azt vedd meg ami tetszik. Egyébként valószínűleg előbb fiúnak gondolják, de nem foglalkozz vele.
2021. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Csatlakozom egyeshez.


Még ha zöld színt választanál, azt is hamarabb párosítanák a férfi nemhez, mint a lilát/rózsaszínt.


Szerintem is tojd le, nincs abban semmi ciki, ha fiúnak nézik, szerintem egyáltalán nem kellemetlen. Viszont engem zavarna, ha nem tetszik a hám/felszerelés színe. Sokáig fogjátok használni, nézzetek ki jól. :)

2021. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha kek polot veszek fel, vajon engem is fiunak neznek? Ne agyald tul, valassz olyat, ami tetszik, de szerintem egy vilagos kek, vagy turkizes arnyalatu is lehet "csajos".
2021. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Az én kan kutyám kék és piros cuccokat hord, nem könyvelik el semminek, hanem megkérdezik inkább.
2021. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
27%
Túl sok LMBTQI propagandát kapott az agyad.
2021. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
6. Vicces, hogy pont te beszélsz propagandáról. Senki se volt erre kíváncsi.
2021. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem van ilyen, hogy kéknél fiúnak nézik, ez a megszokott :) Ettől eltérni lehet és nincs vele gond, de határozottan van ilyen. Ha valakivel nem is beszélsz és magában gondolja jé fiú kutya mert, kék a hámja, úgysem tudod meg, ha valakivel meg beszélsz, mert mondjuk kutyával van és barátkoznak a kutyáitok úgy is kiderül, hogy lány.


Ismerek a környékünkön egy kutyát, neki kék a póráza és lány. Nem érdekel, szóval nem gondolok róla rosszat, jóban is vannak a kutyámmal.


Annyi a lényeg előfordulhat, hogy fiúnak nézik.

2021. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Mikor a kölyökkutyám érkezésére cuccoltam fel, nem volt épp túl nagy a választék kölyöknek, vettem egy piros nyakörvet, pórázzal együtt. Fekete kan kutya amúgy. Mint kiderült, becsapta a fény a szemem és nem pirosat, hanem sötét rózsaszínt vettem. Senki nem hiszi szukának, de amúgy sem érdekelne. Olyat veszel, ami neked tetszik.
2021. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem fiú kutyám van,és fel van kötve masnival a haja.Shih tzu.

Mindenki lánynak nézi,de nekem akkor is így tetszik.(és így lát a hosszú szőrtől,le pedig nem vágom.Hosszúszőrű fajta,legyen hosszú..)


Szerintem a hám és a póráz színe emellett már tényleg semmi ;D

Ha az tetszik azt vedd meg rá,a fekete kutyához amúgy is megy a kék|zöld|arany szín.

Fiúnak fogják eleinte nézni,de ha elhalad előttük látni fogják,hogy sehol nem lóg semmi ahol kéne,hogy lógjon..:D

2021. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!