Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell helyesen barfozni?...

Hogy kell helyesen barfozni? Tényleg ez a legjobb etetés?

Figyelt kérdés
Fajtiszta labradort veszek, jelenleg 6 hetes, még a tenyésztőtől van. A barfot hány hetes/hónapos korától lehet elkezdeni?
2021. júl. 21. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Menj el egy ezzel foglalkozó boltba. Amúgy miért akarsz barfozni?
2021. júl. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Keresd fel fbn a barf elvek az alapoktól csoportot, ott fognak segíteni. Azt hogy miként lehet jól csinálni, oldalakon keresztül lehetne taglalni
2021. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokan mondják, hogy ez a legjobb a kutyának. A B terv a prémium száraztáp
2021. júl. 21. 07:35
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Első vagyok. Ez a te döntésed, van előnye, de több a hátránya is. Én vegyesen etetem a kutyámat. Száraztáp, főtt hús, csont, néha nyersen is kap húst. Plusz zöldségek.
2021. júl. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha a kutyamamára bízzák, akkor ő 7-8 hetes korától kezdi leszoktatni piciket az anyatejről, ami kb. 2-3 hónapos korára teljesen elhagy. Leginkább onnantól érdemes barfozni, de előbb erre specializálódott fórumokat keress fel.
2021. júl. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
A barfos csoportokban és boltokban nyilván azt mondják, hogy ez a legjobb. De például az ortopéd állatorvosok maximálisan ellene vannak, mert rengeteg kárt okoz a kutyákban. Főleg kölyökkorban.
2021. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kutyánként változó, mi a legjobb etetés. Van olyan kutya, amelyiknek csak a barf jó, annyira allergiás minden adalékanyagra, de olyan kutya is van, amelyik nem bírja a barfot, illetve nagyon figyelni kell a húsok minőségére.

Az én kutyám száraztápot és konzervet kap összekeverve, alkalmanként kap nyerset illetve főzök neki. Egészséges, jó formában van. Viszont akármi nem jó neki, egyes tápoktól hasmenése volt, mástól meg túl kemény volt a széklete, most úgy néz ki, hogy sikerült neki találni megfelelőt. Barfozni nem tudnék amúgy teljesen, mert nincs akkora fagyasztóm a húsokat tárolni, csak egy alulfagyasztós hűtőm van 3 fagyasztórekesszel, amibe az én kajámnak is el kell férnie. Egy külön fagyasztó meg nem fér el a lakásban. Ez is fontos szempont, hogy mekkora helyen tudsz tárolni.

2021. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
3 fagyaszto rekeszem van a kombinalt hutoben es egy rekeszben egy hetre fer el a nagytestumnek a csont es hus. Zoldseg meg belsoseg frissen a hutoben. Belsoseget heti 1x kap.
2021. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne el a sajátom mellett a kutyáé is. :-)
2021. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!