Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Helyesen cselekedtem? (Lehet...

Helyesen cselekedtem? (Lehet nem a legjobb megoldás, de akkor hirtelen így tettem)

Figyelt kérdés
Ma délután mentem haza a boltból, és látom hogy két cigány rugdos egy kutyát, majd az egyik felemeli és a másik ököllel odaüt a kutyának egy hatalmasat. A kutya elkezdett vérezni és iszonyatosan sírt szegény. Letettem a táskát, odamentem és amelyik éppen ütni készült ismét, kegyetlenül bordán rúgtam, le is térdelt majd a térdemre rántottam a fejét és hanyott kifeküdt. A másik ekkor lelökte a kutyát és ütni akart felém de kitértem és őt is megrugtam illetve ököllel az arcába ütöttem háromszor. Mindketten a földön feküdtek, elájulhattak mivel egyik sem mozdult, ott hagytam őket és a kutyát bevittem a közeli állatkórházba, majd visszamentem a táskáért mert az ott maradt ahol az incidens történt, de se a táska se a két cigány már nem volt ott. Némileg bánom bánom hogy úgy megvertem a két fiút, de akkor nagyon elborult az agyam, hogy szerencsétlen kutyát ilyen módon kínozzák.
2014. ápr. 16. 19:47
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
egyébként a kutyus már némileg jól van, itthon nálam lábadozik és meg is tartom őt.
2014. ápr. 16. 19:49
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Helyesen. Csak attól tarts hogy nehogy megverjenek többen, de jobb lett volna ha ketté töröd a gerincüket akkor nem kéne ezen aggódni nincs tanu .
2014. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen. Sokan szerintem nem tették volna ezt meg félelemből. Az ilyen lelketlen emberek meg megérdemlik, hogy azt tegyék velük, mint amit ők az állatokkal vagy másokkal.
2014. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Zowie ***** válasza:
100%
Szerintem helyesen cselekedtél, ezeknél szép szóval úgyse értél volna el semmit max. téged is helybenhagynak. Semmiképpen se bánd, mert ők se éreztek se sajnálatot se részvétet, szánalmat a szerencsétlen kutya iránt. Ha te nem avatkozol közbe szegény már nem élne. Remélem nem voltak a táskádba a személyes irataid (lakcímkártya)... Megérdemelték, bár tanulni nem fognak belőle de legalább némileg átérezték az állat szenvedését. Minden elismerésem a tiéd, jobbulást a kutyusnak és örülök hogy ilyen szerető gazdára talált, biztos lehetsz benne, hogy ha olyan helyzetbe kerülnél az életét adná érted.
2014. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hős vagy!
2014. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Attól nem félek hogy megtámadnak többen, képzett légiós vagyok/voltam, így nagy volt mind az erő mind a technikai fölény, ezért is bántam meg kicsit hogy úgy helyben hagytam őket, másrészről viszont nem mert a kutyus akkor valóban már nem élne, ezek a férgek simán megölték volna. A táskában csak némi élelmiszer volt.
2014. ápr. 16. 20:12
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen cselekedtél.A kutyus is biztos hálás neked.És amúgy jó hogy megverted őket, megérdemelték.
2014. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Megnyugodtam, amikor írtad, hogy nincs személyes irat a táskádban.

Nagyszerű, hogy elverted azokat az undorító szemeteket!!

2014. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elfért rajtuk.
2014. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen ember kéne,mint Te!

Csak ki ne derüljön,hogy Te tetted,mert lecsuknak rasszista támadásért.

2014. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!