Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nyugtassam le evés...

Hogyan nyugtassam le evés után a kölyökkutyát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy evés után nem szabadna hagyni hogy futkározzon vagy játszon mert bélcsavarodása lehet tőle, de hiába sétálok vele, vagy játszok vele étkezések előtt, amint megkapta a kaját utána mint akit felhúztak rohangál és játszik. Minél jobban próbálom lenyugtatni, annál jobban szaladgál és jön hogy játszunk, ha nem játszunk vele akkor meg rág mindent amit ér. Tudom, meg kéne nevelni, rajta vagyunk, de mivel 10 hetes ezért még néha hiába beszélek neki. Egyébként kistestű kutya, jelenleg 1.5kg. Száraztápot eszik. Kaja előtt kb 1 óra játék és fárasztás van, szinte kidől mire etetem, de amint megkapja a kaját akkor újra bepörög. Aztán kaja után mikor sikerült a kaksi utána nyugi van,de előtte hiába mozgunk nem kakil. Legalább fél óra tombolás után sikerül a produktum és utána a pihi. Aggódok nehogy baja legyen a kaja utáni futkozásból, de nem tudom hogyan tudnám leszoktatni róla.

2021. júl. 21. 21:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Még simán megszokja, csak kis extra türelem kell
2021. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!