Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen száraz kutyatápot...

Milyen száraz kutyatápot válasszak? Nagyon sok fajtát néztem az interneten és itt is olvastam egy csomó kérdés/választ, de egyelőre tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Hamarosan felnőtt kutyatápra kell váltanunk és gondolkozok, hogy melyiket válasszam.

11 kg-os vizslaszerű keverék kutyusról van szó, allergia eddig nem jelentkezett semmire.


Jelenleg Real Nature-t kap. A felnőttre váltásnál arra gondoltam hogy másik tápra váltunk. Elég szimpatikus a zooplus, gondoltam onnan fogjuk majd rendelni.


Néztem a Wolf of wilderness-t, Taste of wild-t, Purizon-t, Brit care premium-ot...de mástól sem zárkozok el. Eddig nem jutottam döntésre.

A Purizon tetszik, de több mint 40% a fehérje tartalma. Ez nem sok már?


Illetve mindegyikhez kell kiegésíztő izületvédő vagy egyéb vitamin, vagy nem feltétlenül?


Köszönöm ha válaszoltok. :)



#Wolf of Wilderness #tasteofwild #britcarepremium
2021. júl. 22. 14:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nagy segítség a választáshoz. :)
2021. júl. 25. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!