Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves kangal-nak milyen...

Fél éves kangal-nak milyen kutyatápot adjak?

Figyelt kérdés
melyik lenne a legjobb neki?
2021. júl. 23. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem valami supreme tápot. Happy dog vagy valami hasonló. A lényeg, hogy tartsd szikáran. A prémium tápokkal az a baj, hogy nagyon megtolják ezeket az óriástestű fajtákat és szerzett dp-t okozhatnak.

Rendes hússal jobban járna amúgy a kutya.

2021. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy az elso irja, feherjebevitelt tartsd alacsonyabban, boven eleg neki a kozepes minosego tab 18-20 koruli feherjevel, es melle erdemes adni izuletvedot, pl. zoldkagylo port.

A nagytermetu nyerses kutyaknak is kevesebb hist, es tobb porcost, tüdőt, geget adnak, mert az rosszabbul hasznosul, de ehes nem lesz. Nem szabad, hogy tul gyorsan fejlodjenek testileg, mert kesobb mozgasszervi problemai lesznek.

2021. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

[link]


En ezt hasznaltan ... (egeszseges a kutyam).

2021. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Örülj neki. A Royal Canin tápok sok óriástestű kutyát tettek már tönkre.
2021. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Óriás testű kutyát én mindenképpen barfoztatnék vagy preyeztetnék.


De alacsony fehérje tartalmú tápokkal is jó etetni.Majd ha már kifejlődött mehet a rendes fehérjés.

Akár prémium tápot is vehetsz neki,csak szerintem LIGHT/diétás táp lenne a legjobb.Nehogy túl gyorsan nőjön.

2021. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!