Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meik kutya a legalkalmasabb a...

Meik kutya a legalkalmasabb a verekedtettésre és meik a legizmosabb?

Figyelt kérdés
nekem stafford van az eleg keney de meg izmosabb
2010. aug. 28. 00:24
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Te börtön tőltelék kéne legyél!!
2010. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

verekedtetésre a pitbull a legalkalmasabb,és sok helyen nem is lehet tartani,vagy ha valakinél találnak elaltatják,a legerősebb a harapása és nem egedi el amit megfogott illetve mérete miatt,izmos,mozgékony,és nagyon kitartó a haláláig képes harcolni,szóval ezt a fajtát tartják harci kutyaként a legtöbben(doku.filmben láttam,onnan az ismeret)


megjegyzem,én állatbarát vagyok és nagyon elítélem azt aki verekedés miatt tart kutyát,szóval ha csak kérded nem gond

2010. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

AHarci kutyák: Bulldog,Boxer,Bordeaux-i,Pit Bull,AmStaff,Bandog,Argentin dog,Dobermann,Bullterrier,Rottweiler,Német dog stb. na ezek a legalkalmasabbak a verekedesére. Igazi harci kutyák. És kiválóak h 1 kis extra jövedelemhez jutassák a gazdit ;)


http://www.youtube.com/watch?v=l1PhrLgkw2k

2010. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Miért írja valak ia Tosát? Ő hogy jön ide? A Tosa nem harcra hanem kutyasumóra lett kitenyésztve, kárt nem ejt az áldozatában csak a harcokban a kutya nyakára kötött óriási kötélnél fogva a földön tartsa. Ha vér folyna, a kutya többé nem versenyezhet..ennyi

ON: Mindegyik kutyában van valami jó és rossz tulajdonság ahhoz, hogy ne legyen egyik se tökéletes erre a célra :P

2010. aug. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogy egyszer találkozzál egy Kaukázusival ,ami megérzi benned ezt a rosszindulatot és ...............

Egyébként attól hogy sok fajtát úgy ismernek hogy harci kutya......attól még nem az.....ahhoz hogy az legyen úgy kell nevelni és tartani....és ezek olyan állatkínzással járnak,hogy a kutyát éheztetik ,verik, nagyon vastag láncra kötik....Remélem tudod hogy az ilyet elég keményen büntetik!!! Ha esetleg veszel egy pitbullt vagy ilyesmit....Szeresd, gondozd, és meglátod a fene se tudná rávenni hogy harcoljon!!!

De ilyen kérdés után neked nem való kutya!!! Max kabalakutya!!

2010. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
18:28 neked nagyon nagyon igazad van
2010. aug. 30. 22:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!