Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség az acélkék-cser...

Mi a különbség az acélkék-csersárga és az acélkék-aranybarna között (yorki)?

Figyelt kérdés
Nézegettem milyen színű yorkik vannak és többet ki adott a fejet-cser gondolom mikor kölyök viszont láttam már nagyobbat is ezzel a színnel.Viszont mi a különbség a csersárga és az aranybarna között ? Meg láttam még létezik fekete-arany is.Én próbáltam nézni képeket de nem lettem okosabb.. esetleg aki jobban tudja küldene képet hogy tisztába legyek a különbséggel ?

#Yorki #Yorkiszínek
2021. júl. 26. 00:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Fekete-cser gondolom mikor kölyök *
2021. júl. 26. 00:50
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem szeretném elhinni
2021. júl. 26. 07:21
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos igaz, amit az előző írt. Vannak ilyenek, de nem ez az eredeti különbség.

Nekünk fekete-cser volt kölyökként, mostanra már eltűnt a fekete, és ezüst lett.

A kozmetikába mondták hogy minden nyíráskor világosabb lesz, ha már 3 hónapos kortól nyírva van, így lett a feketéből "ezüst szürke". Így is maradt, most már 2,5 éves lesz.

2021. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Az lemaradt, hogy a feketéből ezüst lett, a cserből pedig aranybarna, vagyis jóval világosabb mint kölyökként volt

Előző voltam.

2021. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm

Az enyém ha minden igaz csersárga

Talán az lenne az aranybarna amelyiknek sötétebb? Erre tudok még gondolni mert az enyémnek nagyon világos viszont láttam már sötétebb barnásabbat

2021. júl. 26. 08:14
 6/13 A kérdező kommentje:
Az oltásiba az van neki hogy cser mondjuk még kicsi viszont már ő acélkék hiába kölyök
2021. júl. 26. 08:16
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Az oltási könyvbe nekünk sem lett átírva. Maradt a fekete-cser, mert így született, közben már ahoz köze sincs.

A "sárga" sötét volt, de már halvány lett ahogy elérte a kort.

2021. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az fci által elfogadott az acélkék-cser és egyre divatosabbak az egyéb színváltozatok, amiket még nem fogadott el az fci fajtaként, de sok kiállításon megtalálhatóak el nem fogadott fajta kategóriában.


[link]


ilyen színek vannak és van még, mikor kék a szeme, az is külön kategória.


Tenyésztés közben születtek ilyen "selejtes" egyedek is, rájöttek, hogy igazából nincs eü bajuk és különlegesek, ezért van rá kereslet, így elkezdték őket tenyészteni.

2021. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk tenyesztotol kene vasarolni, aztan nem lenne meglepetes a szine, ugyebar :)
2021. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem törzskönyves,tenyésztőtől van

Blue-Tan van neki be írva gondolom acélkék-cser

2021. júl. 26. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!