Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség az acélkék-cser...

Mi a különbség az acélkék-csersárga és az acélkék-aranybarna között (yorki)?

Figyelt kérdés
Nézegettem milyen színű yorkik vannak és többet ki adott a fejet-cser gondolom mikor kölyök viszont láttam már nagyobbat is ezzel a színnel.Viszont mi a különbség a csersárga és az aranybarna között ? Meg láttam még létezik fekete-arany is.Én próbáltam nézni képeket de nem lettem okosabb.. esetleg aki jobban tudja küldene képet hogy tisztába legyek a különbséggel ?

#Yorki #Yorkiszínek
2021. júl. 26. 00:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mivel őt nem 8 hetes korában hoztam le így már 6 hónaposan ezüst már a háta a feje pedig nagy részben világos mint a lábai a kis hajába van még pici fekete. Ma lett kozmetikázva lesőnek a töve maradt meg ugye és az már acélkék neki a fekete mind le lett vágva. Nagyon hosszú volt neki jobban is érzi már magát illetve a farka fekete abból nem nyírtunk mert a tenyésztő japán stílusba vágta le és tetszett így csak egy kis pofozás lett rajta
2021. júl. 26. 15:43
 12/13 A kérdező kommentje:
El*
2021. júl. 26. 15:44
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ő nagyon világos lesz ha már ha hónaposan alig van benne fekete és a cser része is nagyon világos neki
2021. júl. 26. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!