Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szárított nyúlfülek kutyának?

Szárított nyúlfülek kutyának?

Figyelt kérdés

Mindig nézelődök hogy milyen jutalomfalatokkal tudnám színesíteni a kutyám mindennapjait. Kifejezetten csak természetes jutalomfalatokat veszek (natúr kacsamell, disznóorr pl), és már sokszor láttam szőrös nyúlfület, de soha nem mertem venni.

Hülye kérdés, de nem okoz gondot a gyomrában a szőr?

Kaphat tízkilós kiskutya aki tápot eszik, vagy inkább csak nagytestű, barfos kutyáknak szokták adni?


2021. aug. 5. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha adsz, akkor felugyelet mellett. Na nem a szőr okoz problemat, hanem hogy egy moho kutya kepes egyben lenyelni, es az megakad... En az enyemnek egyszer probaltam, ajandekba kaptam valami remdeles melle, de nem volt kedve megragni es nekem kellett visszarangatni a torkabol.
2021. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!