Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát nagyon zavarja, ha...

A kutyát nagyon zavarja, ha hosszú a karma?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen. De nagyon rövidre sem szabad vágni, mert van benne vér-ér. Ha belevágsz, lesántulhat. Sztem elsőre vidd el egy hozzáértőhöz, vagy állatorvoshoz.
2021. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát,téged zavar ha nagyon hosszú a körmöd?


Igen.Felnyomja a lábujjait és egy idő után bevérzik.

2021. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kicsit utána néztem. A héten el is viszem kozmetikushoz
2021. aug. 9. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Hosszú távon a mancsában lévő kis csontok is elmozdulhatnak, nem egészséges ha túl hosszú a karma, ha nem tudja koptatni akkor vágni kell.
2021. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha kellő mennyiségben mozog akkor lekopik, nyilván mondanom sem kell, hogy a kutyáknak biztositani kell a kellő mennyiségű mozgási teret.
2021. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, zavarja, és hosszabb távon ízületi problémája is lehet belőle (mert mindig mepróbál úgy lépni hogy e legyen kellmetlen a hosszú köröm miatt). De csak mértékkel szabad nyesni, inkább sétáljon sokat, az koptatja, ha még nem nőtt túl nagyra a körme.
2021. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Inkább reszelgesd neki, ne vágd.
2021. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Hetes, ez jó ötlet. Én a saját körmeimet is csiszológéppel "vágom". Ráadásul a kutyám retteg az ollótól, és kíváncsian figyeli, ahogy az enyémet kezelem. Ma megpróbálom neki is...
2021. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!