Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bullterrier könnyebb eset...

A bullterrier könnyebb eset mint a staffordshire terrier?

Figyelt kérdés

Eljöttek a körülmények hogy újra gazdi legyek, mindenképp bull típusú kutyában gondolkodom. Kinti-benti lenne, séták, kirándulások stb adottak, eddig is terriereim voltak, csak a két fajta közt vacilálok.

Azt olvastam hogy a bullterriererben nincs akkora harci kedv, és könnyebben kezelhető.

Inkább javasolható első bullos gazdának mint a staffi?



2021. aug. 10. 16:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

Itt érdekes mód mindenki kutyakiképző,kutyakozmetikus és tenyésztő.

Nem is értem hol a sok átlag ember,elvesztem a szaktrollok között.

2021. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Talán lehet, hogy azért, mert aszerint választjuk ki, mire válaszolunk, amelyik területhez értünk..?
2021. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vagy csak sokadjára szólják le és pontozzák le a véleményeteket és egyszerűbb azzal kezdeni,hogy "szakember,belém ne kössé' jobban tudom".

Mert a legtöbb "szakember" itt akkora ostobaságokat hord össze,hogy az ember feje megfájdul.

2021. aug. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Netán te is kutyakiképző vagy?
2021. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!