Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A NAV miért NEM ivartalanított...

A NAV miért NEM ivartalanított kutyákat vár keresőkutyának?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 11. 11:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Van valami oka ennek vajon?
2021. aug. 11. 11:21
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Az ivartalanatítottkutyák lustábbak és a szaglásuk is romlik.
2021. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Az ivartalanításnak sok hátránya is van, amit persze nem sorolnak fel, köztük a szukáknál a csontritkulás, amit előttem írt szaglás romlása, lustaság és gyakran hízékonyság is, és még sorolhatnám. Munkakutyákat nem ivartalanítanak azért, mert így egészségesebb marad a kutya, akinek meg csak hobbi kutyája van annak mindegy.
2021. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki le meri írni az igazat, nekiugrik az ivartalanító-kommandó vagy mi van? A saját kutyám ivartalanított, de a valóság hogy ennek hátrányi is vannak.
2021. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
#4 akiknek nem tetszik az igazság, nem akarnak vele szembe nézni, az így reagál. Én nem is nagyon vártam más reakciót, már rájöttem itt hogyan működik a pontozási rendszer :)
2021. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Az ivartalanítás egy dolog, nekem az a fura, hogy most szigorítottak, hogy lehetőleg csak tenyésztő áruljon kutyát, ne legyen milliónyi háziszapi, erre bedobnak egy ilyet. WTF?
2021. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
1%
A judeobolsevisták még nem vették át a hatalmat a rendvédelmi hatóságoknál.
2021. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

6


[link]


A részletes leírásban szerepel, hogy FELIR azonosító szükséges, az pedig nincsen szaporítóknak, csak hivatalos tenyésztőknek. Egyértelmű, hogy fajtatiszta kutyákról van szó és nem Béla bá' tyúkólban lekölyközött utódairól.

2021. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
8, Pont, hogy ki van emelve, hogy nem tenyésztőket keresnek, hanem magánember is adhat el kutyát.
2021. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

9


És egy magánember nem lehet tenyésztő, vagy mi? Ne legyél már ennyi értetlen...

2021. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!