Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fáraókutyát tudok venni...

Fáraókutyát tudok venni magyarországon?

Figyelt kérdés
Annyira tetszenek ezek a kutyák, szerintem nagyon különlegesek, de olvastam, hogy nagyon ritka. Lehet egyáltalán magyarországon valahonnan venni fáraókutyát?
2010. aug. 29. 14:37
1 2
 1/12 Keverék Buksi ***** válasza:
55%
igen találtam neked egy kennelt még hozzá a szeli-family kennelt.
2010. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

persze, van kennel

van rá kb. 1 misid?


[link]

2010. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
ugyan ezt a kennelt akartam javasolni én is. ők biztosan tudnak segíteni neked, ha valóban akarsz egy ilyen kutyát. de ugye tudod, hogy nagyon mélyen a zsebedbe kell nyúlnod? nekem egy ismerősöm hozatott be kutyát Németországból (és gyakori fajta) 2000 EURO-ért... szerintem egy ilyen kutya alsóhangon egymillió...
2010. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2000 € azaz kb. 600.000 Ft .. szép ára van :F
2010. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen inkább 1millió körül van..

És nagyon szigorú szerződéssel fogják eladni arra számíts,ha nem hobbi célra veszed akkor majd kell hordanod kiállításra,mégha nem akarod tenyészteni akkor is.És ezek többnyire nem itthon vannak.

2010. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. És valószínűleg a kiállítás alatt, nem pl. egy nyíregyházi MKSZ kiállítást értenek, hanem fajta speciális-, CACIB-, Európa- illetve Világkiállításokat.
2010. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Hát sajnos elég borsos ára van... Így elég kétséges, hogy legyen ilyen kutyám... :( De azért köszi mindenkinek!
2010. aug. 29. 16:30
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer akartam ilyen fajtát venni. A szerződésben olyanok vannak, hogy csak ezüst csattos nyakörv lehet a kutyán, csak selyemre feküdhet, tehát a helye selyemből legyen, csak 250 négyzetméternél nagyobb kertesházba lehet tartani, de csak a lakásban, kertben nem lehet tartani, meg ilyenek. Csak prémium táppal lehet etetni, félévente családlátogatásra jönnek a tenyésztők, a körmét reszelni kell, vágni tilos....stb. Nem érdemes megvenni ezt a fajta kutyát ilyen feltételek mellet. Annyira nem szép ez a kutya. Ja és ha valamit megszegsz, akkor simán elveszik tőled a kutyát. :S
2010. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs egy millió (de ha valakit érdekel miért nem kérdezi meg?), az utolsó meg egy kicsit túlzásokba esett, nem tudom milyen tenyésztőnél voltak ilyen feltételek, de a magyarnál nem hiszem....

[link]

2010. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Basszus miért ilyen drága? Leszólhattok, de én semmi különlegeset nem látok benne.
2010. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!