Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle 10 emeletesbe?

Beagle 10 emeletesbe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 18:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

18:44

írtam püt neked:)

2010. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

18:42-43

honnan tudod hogy mikor kell pisilnie? olyan nemltezik hogy nepisilne be..nemtudod minden órában elvinni..

2010. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szobatisztaságra kell tanítani, akkor nem fog bepisilni...
2010. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
szia! nekem is beagle-m van és ő egész nap a kertben játszik meg futkározik :) szóval nem hiszem hogy neki egy 10 emeletes jól jöhet.. meg nem egyszerű őket betanítani mivel önfejűek de rettentően aranyosak :)
2010. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem is Beagle kutyám van.Kertesházban lakunk. Hatalmas a kertünk, de mégis minden nap elviszem sétálni. Nagyon mozgékony, játékos kutya. Nem ajánlom panelbe, nem lenne neki ott jó.
2010. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Depressziót kétlem, ugyanis az állatoknak nincsenek önálló gondolataik, tehát nem fogja magát azon rágni, hogy jajj, a gazdi ma csak másfél órára vitt sétálni.


Aztán, sokan írkáljátok, hogy nagy a mozgásigénye... Sétáltatást már feltalálták.

2010. aug. 30. 07:17
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát oké, ha mindennap 2-3x leviszed 1-2órára, akkor nem lesz semmi baj!:)
2010. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
semmiképpen! ti fogtok megőrülni a folyamatos vonyítástól, mert unatkozni fog és ki akar majd menni. nekünk elég nagy udvarunk van, de sokszor azzal se akaródzik beérni a beagle-m. :)
2010. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2 napja van beagle kislányom.(bár mi az elsőn lakunk) szerintem vállald be,de csak akkor,ha tudsz is vele törődni.de tényleg elég nagy a mozgásigénye,én ma 4 órán keresztül futkároztam vele.csendes,nem vonyít,és okos is,szal könnyen szobatisztára tudod nevelni.bár először 2 óránként le kéne vinni,szal mi reggel 5-től minden második órában lent vagyunk 11-ig.de meg is tette a hatását,mert nem piszkított be egyszer sem :D
2011. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát panelbe beagle nem annyira jó választás.

Tényleg nagyon sok mozgás kell nekik, nem elég naponta 3x levinni egy pisi-kakira, neki ennél több kell, pl: 1,5-2 óra rohangálás,játszás.

Barátnőmnek is beagle van, lakásban tartják. Amikor leszokta vinni, akkor mindig húzza és csak menne az orra után,hiszen ő egy vadászkutya...mesélte, volt amikor elengedte a parkban és majdnem elszökött, de szerencséje volt, mert megtudta fogni nagy nehezen.Nem az a legokosabb fajta, de ha van elég ideje valakinek betanítani őt, akkor nem marad buta kutya.Azt tudom, hogy én semmiképp nem vennék beaglet, nekem valahogy nem szimpatikus, nagyon nehéz velük bánni,makacsok stb...Visszatérve a mozgásigányre, ha tudsz neki biztosítani elég mozgást, akkor nyugodtan, de ha nem, akkor keress szerintem másik fajtát.Például palotapincsi vagy máltai ... ezek szobakutyák és elvannak a 4 fal között simán, de velük is kell foglalkozni. (mint minden kutyával)

2011. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!