Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafajták kis mozgás igénnyel?

Kutyafajták kis mozgás igénnyel?

Figyelt kérdés

Ez lenne a legfontosabb szempont elsőre, jöhet kicsi-nagy, rövid vagy hosszú szőrű, a lényeg, hogy kicsi, vagy aránylag kicsi mozgásigénye legyen.

Mopszot ne írjátok, azt tudom, de nem szeretnék mopszot.



#kutya #Mozgasigény
2021. aug. 16. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Angol buldog
2021. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
2021. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
24%
Mopsz
2021. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kecskeember ***** válasza:
72%
Francia bulldog.
2021. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Angol masztiff, bull masztiff, nápolyi masztiff, bassethound, csivava, bernáthegyi, leonbergi, újfundlandi, tibeti masztiff, berni pásztor
2021. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Akinek nincs elég ideje/kedve egy kutyának a lemozgatására akkor az ne akarjon kutyát
2021. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Faölelgetés, plüsskutya, teveclub.
2021. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kecskeember ***** válasza:
19%
7. Tökéletesen fogalmazott. Minden tiszteletem.
2021. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Angol és Francia bulldog,Whippet,Mopsz,Máltai selyem,Csivava,Afgán agár,Basset hound,Nápolyi masztiff,Havanese..


A mini és kis termetű kutyák szinte mindegyike beéri kevés mozgással is,inkább arra figyelj,hogy ha emeletesbe/panelba/társasházba viszed ne olyat vigyél ami ugatós.Zavaró,a szomszédom rohadék kis hosszúszőrű csivavája is egész nap ugat.Egyszer biztos megtaposom azt a kis görényt.Tök mindegy,hogy milyen napszak,hány óra,milyen időjárás,milyen forgalom van a lépcsőházban ez b*zdmeg veszettül ugat az ajtóban.ÉS NEM ZAVARJA.Visszhangzik ráadásul éjszaka..

2021. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#6 #7 #8

Akkor a ti nézeteitekkel megölhetnénk az összes kis mozgás igényű kutyát, mert mégis milyen már hogy kicsi a mozgás igénye.

Az én nézetem az, hogy rengeteg féle kutya van, szinte bárki találhat olyat, ami neki való, és az a probléma, ha olyan, aki nem tudja/nem akarja kielégíteni a kutya nagy mozgás igényét, vesz egy huskyt vagy border colliet mert milyen cuki.

Szeretném lemozgatni, de én dolgozó ember vagyok, akinek vannak kötelezettségei és vannak feladataim, amikre szintén időt kell szánnom, ezért kis mozgás igényű kutyát szeretnék, akinek meg tudom adni amire szüksége van.


A többieknek köszönöm.

2021. aug. 16. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!