Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya fajta lenne a...

Melyik kutya fajta lenne a legideálisabb szerintetek? Gazdikat vagy ilyen fajta kutyákat ismerő embereket szeretnék kérdezni.

Figyelt kérdés

3 fajtán gondolkozok, Shitzu, Törpetacskó, Boston terrier.

Házban lakok normális méretű kerttel, viszont később lehet lakásba mennék. Sokat utaznék vele szóval ahhoz kéne hogy barátságos legyen, szófogadó. Meg tudjak benne bízni. Viszont jó lenne ha bújós ragaszkodó is lenne velem. Más kutyákkal jól jöjjön ki.



2021. aug. 17. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

A mudit ajánlom nagyon okos, ragaszkodó fajta. De nagyon nagy a mozgás igénye


Itt tudsz olvasni róla [link]

2021. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hovarju ***** válasza:
73%

Ebből a 3 fajtából én a Boston terriert választanám.

Amely egyedekkel találkoztam ebből a fajtából, mind szófogadó volt (persze ez főleg nevelés kérdése)

Következetes neveléssel, kutyasulival nagyon jó kutya válik belőle.

2021. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

A felsoroltak közül mindet lehet lakásban tartani.

De, amit leirtál, "Sokat utaznék vele szóval ahhoz kéne hogy barátságos legyen, szófogadó. Meg tudjak benne bízni. Viszont jó lenne ha bújós ragaszkodó is lenne velem. Más kutyákkal jól jöjjön ki." ez mind nevelés kérdése.

2021. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
#3 vagyok. A lényeg: Mind lehet bújós, szófogadó, kedves, stb kutyus, ha megfelelően van nevelve. (kutyasulit mindenképpen ajánlom)
2021. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Tacskó nagyon makacs fajta, ők keményebb diók.

Boston egy végtelen bolondos kutya, de nagy a mozgásigénye.

Shih-tzuk nagyon ragaszkodó kutyák, őseiket is lábmelegítőnek tenyésztették, igazi társasági kutyák de könnyen az ember fejére nőnek ők is.

Én is azt mondanám, hogy nevelés függő, de a három közül én a shih-tzut mondanám bújósabb, könnyebben nevelhető fajtának.

2021. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek eddig! És még szóba jött az is hogy Máltai selyem kutya vagy Shitzu. Erről valakinek valami vélemény? Tapasztalat.
2021. aug. 17. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Shih Tzu!

A máltai nagyon otthon ülős,vele nem igazán élveznél egy utazást.Végig ölben kéne cipelni vagy táskában..

2021. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!