Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya menhelyre leadása ?

Kutya menhelyre leadása ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lassan egy éves, Problémás, Jagd Terrier kan kutyusom, akitől meg kell válnom. Hirdetem Facebook-on is, beszéltem fajtamentőkkel, ők is hirdetik, eddig eredménytelenül, engem pedig szorít az idő. Így sajnos más lehetőséget nem nagyon találtam, minthogy menhelyre adjam, viszont nem tudom pontosan, hogy is mennek ezek a dolgok,így ha valaki esetleg jártas ebben, vagy adott már le kutyát, tőle mit kértek el ? Csak odavitte a kutyát és bevették? Kell érte fizetni ? Hogy mennek ezek a dolgok ? Előre is köszönöm a válaszokat, pozitívat/negatívat is egyaránt.

2021. aug. 17. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
#10 voltam. Akkor igazából ha más állatokkal nem jön ki, akkor felejtős az ötlet...
2021. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

A menhelyek full tele vannak, gyepire ne add be mert a legtöbb helyen bizony nagyon hamar altatnak. Ha mindenképpen meg akarsz tőle szabadulni, a legjobb ha tematikus (mindenféle gazdikereső, terrieres, stb) Facebook csoportokban hirdeted, és feltétlenül ivartalanul (!) adod oda normális, ellenőrzött helyre.

Amúgy simán lehetne belőle tök normális, kedves kutya is, csak nem szocializáltad, nem nevelted (a trükk tanítás nem nevelés).

Tréner kéne és/vagy később kutyasuli, rehabilitációs foglalkozás. Bántalmazott, kidobott, mentett kutyákat is meg lehet tanítani teljesen normálisan viselkedni, nekem is sikerült anno 15 évesen, csak az a különbség hogy te leszarod a dolgot és nem szereted a kutyát, nem a probléma forrását akarod megszüntetni, hanem csak meg akarsz szabadulni szerencsétlentől. Bár valszeg jobb is lesz neki szinte bárki mással, mint veled.

2021. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom költözés miatt kell megválnod tőle, menhelyen be eszik, plusz adományozol és szerintem nem lesz gond. Esetleg vadászcsoportokat keress Facebookon, vagy ahogy láttam itt is lenne rá jelentkező, szerintem a fajtamentők segítenének eljuttatni.
2021. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes valaszolo bevenne a Kerdezo kutyajat,csak oda kellene utsznia par oran keresztul a kerdezonek. Kedves Kerdezo,kerlek szepen vedd fel vele a kapcsolatot es utazz akar orakat is,hogy a kutyad erto kezekbe keruljon es ne sinteren sinylodjon.
2021. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!